Diyanet onaylı diziler geliyor

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 28 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]  Diyanet dizilere savaş açtı, Diyanet onaylı diziler geliyor..
  2012 yılında yayınına başlayacak Diyanet Televizyonunda ahlaki ve kültürel değerlerin vurgulandığı dizi, çizgi film ve belgeseller yayınlanacak.Konu hakkında bilgi veren Dini Yayınlar Genel Müdürü Yüksel Salman; Kanal kimliği üzerine yapılan çalışmaların devam ettiğini, Diyanet Televizyonu’nda cuma vaazlarının canlı olarak yayınından, tartışmalı dini konuların ekrana getirilmesi ve hac-ezan- mevlit-minare gibi konularda belgeseller hazırlanmasına ağırlık vereceklerini vurguladı.
  Yüksel Salman şu bilgileri verdi: 'Doğruluğu, yalan söylememeyi, dürüst olmayı, arkadaşları ile birlikte güzel geçinmeyi, komşuları ile iyi geçinmeyi tamamen bir çizgi film ortamında, dizi film ortamında, insanları sıkmadan zevkle izleyebilecekleri bir ortamda sunmak istiyoruz. Hem verdiğimiz mesajın doğru olmasına hem de bugünkü insanların ihtiyaçlarına cevap vermesine dikkat edeceğiz.' dedi.

  Proje için 100 personel alınacağını bildiren Yüksel Salman televizyon için TRT’nin kendilerine kanal tahsisi yapacağını da sözlerine ekledi.

  (dipnot tv)
   
Yükleniyor...
- Diyanet onaylı diziler Forum Tarih
Ramazanda cinsel ilişki diyanet Kadınca 14 Haziran 2015
jinekolojik muayene orucu bozar mı diyanet Bebek Bakımı 10 Haziran 2015
2014'de Diyanet Yeterlilik Sınavı Olacak mı Sınavlar 21 Ekim 2013
Diyanet 2013 Yılı Fitre Miktarı Merak Ettiklerimiz 31 Temmuz 2013