Diş Beyazlatma Yorumları

'Hastalıklar' forumunda Yasemin tarafından 5 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Diş Beyazlatma İle İlgili Yorumlar

Diş beyazlatma ile ilgili yapılan yorumlardan bazılarını sizlerle aylaşmak istedik.Sizlerde dişlerinizi beyazlatmayı düşünüyorsanız aşağıdaki diş beyazlatma ile ilgili yapılan yorumları mutlaka okumalısınız.

Diş beyazlatanlar genelde sigara içen kişiler.Bu kişiler tiryaki olduğu için genelde beyazlatma yapildiktan sonra da sigara içerler.Beyazlatma da geri dönüş olunca yani tekrar sararınca kendilerini suçlarlar.
    Oysa ben sigara içmeyen bir kişi olmama rağmen diş tonum tekrar sarardı..

Bu konuda fikrim benim şudur ki ilk etapta dişlerde sızlama olabiliyor.Ben zoom kullandım ilk iki gün sızladı.Hatta pişman bile oldum.Ancak daha sonra geçiyor.Kalici bir şey değil.Birde bu hekime bağlı.Benim gittiğim hekim iyi bir hekimdi...

Evde diş beyazlatma diğerlerine göre daha uzun sürüyor ben ev yerine diş hekimi tercih ettim.Ancak ilk etapta memnun kalsamda bir kaç hafta sonra tonlar tekrar sararmaya başladı...

Benim Çok hassas diş yada dişlerlerim var, diş yada dişler hassasiyetine sebep olur mu ve olursa nasıl tedavi edyadabilir?Diş yada dişlerleriniz beyazlatıcı jel kullanmaktan dolayı mı hassas? Yoksa normalde de aşırı hassasiyet mevcut mu? Eğer diş yada dişler beyazlatma işlemi öncesi de diş yada dişler hassasiyeti mevcutsa bu durumda diş yada dişler hekiminiz hassasiyet giderici tedavi uygulamalı sonuç alındıktan sonra diş yada dişler beyazlatmasına geçilmelidir.