Diş Beyazlatma Kalemi

'Sağlık bilgisi' forumunda Violet tarafından 15 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

 1. Diş Beyazlatma Kalemi,


  Çay, kahve, şarap, asitli içecekler ve sigara gibi ürünlerin etkileriyle sararan dişlerin kısa zamanda beyazlatılmasına yarayan hızlı ve etkili bir diş beyazlatma kalemidir. Kullanımı çok kolay, fiyatı çok uygun, taşıması rahat bir üründür. Dişçilere verilen diş parlatma ücretleri düşünüldüğünde hem zamandan kazanacaksınız, hem de çok uygun bir ücret karşılığında rahatça gülümseyebileceksiniz.

  White Pen Diş Beyazlatma Kalemi Nasıl Kullanılır?

  White Pen Diş Beyazlatma Kalemi ile kısa sürede etkili çözüm. Kalemin altını çevirin ve jelin fırçaya çıkmasını sağlayın. Dişlerinizin üzerine ince bir tabaka halinde sürün ve beyazlatıcı jelin diş üzerinde kuruması için yaklaşık 60 saniye bekleyin. Beyazlatma işlemi jel dişlerin üzerine uygulandığı anda başlamaktadır. İçerdiği etkili ve doğal maddelerle sağlıklı bir şekilde dişlerinizi beyazlatabilirsiniz.

  White Pen Diş Beyazlatma Kaleminin Etkileri Nelerdir?

  White Pen Diş Beyazlatma Kaleminin bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. White Pen Diş Beyazlatma Kalemi, diş minesini koruyan peroksit içerdiğinden dişlerinize herhangi bir zarar vermemektedir.
   
Yükleniyor...
- Diş Beyazlatma Kalemi Forum Tarih
Diş beyazlatma kalemi nasıl kullanılır Hastalıklar 5 Mayıs 2011
Diş beyazlatma kalemi yorumları Hastalıklar 5 Mayıs 2011
Evde Diş Beyazlatma Teknikleri Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Diş Beyazlatmak İçin Doğal Bakım Hastalıklar 28 Şubat 2014