Dinle Sevgili Handenin sözleri

'Karışık Sözler' forumunda Aysell tarafından 20 Eylül 2011 tarihinde açılan konu

1. Yalan kendinden hoşlanan narsiz bir alışkanlıktır. Ve siste yolunu kaybeden bir yolcudur yalancı kişi. Sis perdesi ufak bir rüzgarla aralandığında yalancının karşılaştığı yüz kendisininkidir

Yeteri kadar nedeniniz varsa, herşeyi yapabilirsiniz.Ama unutmamak gerekir ki, hayatta hiç bir şey gizli kalmaz

İnsan yaşamı denen yolculuk mevsimlere benzer.Ama arada fark bir vardır,Güneşli bir günden fırtınalı bir geceye geçiş, bir anda olu

Korkucağımız tek şey, korkunun kendisidir.Çünkü korkunun verdiği cesaret felaket getirir

Ne varsa geride kalan, ağır ağır ilerleyen bu yaşamda, bütün bütüne yok olmadılar. Biliyorum daha gerçekleşmedi düşlerim, şarkılarım söylemedi ama senin çalgının tellerinde geziniyor hepsi, bütün bütüne yok olmadılar

Kaçarız özgür olmak için, özgür olursak herşeye gücümüzün yeteceğini sanır geleceğe dair umutlanırız oysa bilmeyiz ki kaçarak yaşamak zaten esaretin en büyüğüdür

Dünya Döner ,Hayat devam eder.Ve Herşey Yer Değiştirir.Ne Yaşam Bi Devamlılıktır ,Nede Ölüm Bir Bitiştir.Herşey Sadece bir Değişimden İbarettir.

201127zeynepdortkardesl.

2. çok güzel sözleri var hande ablacım seni çokkkkkk seviyorum <3 <3

3. seni çooookkk ama çooookkkkkk seviyorum hande abla