Dini günaydın mesajları 2014

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 13 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

1. Dini günaydın mesajları

Selamun Aleykum ve Rahmetullah ve Berakatuhu.Allah c.c.selami, Efendim sallallahu aleyhi vessellem şefaati cümlemize üzerinde olsun,hayırlı sabahlar

ALLAH'IN, Rahmeti, Bereketi üzerinize olsun, Evinizde huzur,Yüzünüzden tebessüm eksik olmasın.HAYIRLI sabahlar

Bir gün gözlerimi açtığımda sadece sen ol yanımda, 1 gün değil her gün seni göreyim rüya gibi yanımda bebeğim, Günaydın Olsun Sanada.

ALLAH Sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları.ALLAH'IN Rahmeti,Bereketi üzerinize olsun.İNŞALLAH Hayırlı Sabahlar

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN herşeyim.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın

Allahü teâlâ' nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasib etsin hayırlı sabahlar.

Hayırlı ve mutlu sabahlar... gününüz ve gönlünüz hep açık olsun

Herkese mutlu sabahlar diliyorum.. hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dilekleriyle...

Allah Celle celalühu gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzüde hayırlı kılsın..

İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar...hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun...

Bu gün yeni bir gün...hayırlı ve mutlu sabaha uyanın...uykucular

Hayır dileyelim mevladan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar....

Huzur un bol olması dileğiyle günaydın

Günaydın arkadaşım. yep yenibir güne gözlerimizi açtığımız ve elimideki imkanlar için Allah'a şükürler olsun.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.