Dillere destan otel!

'Resimli Konular' forumunda alemşah tarafından 25 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Las Vegas'taki City Center'dan sonra 5.5 milyar dolarlık maliyetiyle dünyanın en pahalı kumarhanesi olan Marina Bay Sands, yüzme havuzuyla büyülüyor.

Yeni açılan yaklaşık 6 milyon dolarlık Marina Bay Sands'in 55. katında bulunan bu muhteşem havuzda kenara yaklaşmak yürek istiyor...

Marina Bay Sands, 2 bin 600 odel odası, 45 bin kapasiteli konferans salonları ve üç otel kulesi üzerinde yükselen yüzme havuzu ve devasa bir bahçeye sahip.

Otel müşterilerine kulelerin üzerinden birleşen bir gökyüzü bahçesi ve kenti 360 derece gören bir manzara sunuluyor. Su kenardan bir su toplama alanına dökülüyor ve daha sonra yeniden havuza pompalanıyor.

Marina Bay Sands'in otelinin muhteşem şehir manzarasının yanında ve engin bir denizde yüzüyormuşsunuz izlenimi veren havuzunun sırrı da bu.

2. Cevap: Dillere destan otel!

Hım... Dillere destan değil :f40: Akıllara zarar :f132:

3. Cevap: Dillere destan otel!

Akıllara zarar değil :f40: Rüya gibi :f132:

4. Lmn

Lmn

Cevap: Dillere destan otel!

Tek kelimeyle MUHTEŞEM :f196:

5. Cevap: Dillere destan otel!

ben birşey göremiyorum resimleri olsa ki ben bir havuz manyağı olarak çok merak etim şimdiii :( :( :(

6. Cevap: Dillere destan otel!

ay bi dakka tamm gördümmm :D ne aceleciyimm yha süper değill olağanüstü devamını bekliyorum..

7. Cevap: Dillere destan otel!

Rüya gibi değil muhteşem :)

8. Cevap: Dillere destan otel!

Süper Bir Yer....

9. italyan

italyan Yasaklı

Bizim gib çulsuzlar rüyamızda zor görürüz böyle yerleri:D

10. Cevap: Dillere destan otel!

Aşk olsun İtalyan biz çulsuzmuyuz .. :f20: Bir kere bizim gönlümüz zengin .. :f40:

11. Cevap: Dillere destan otel!

Parayla imanın kimde olduğu belli olmazmış italyan

12. italyan

italyan Yasaklı

Ben çulsuzun tekiyim:D:D