Diablo 3 Hakkında Bilgi

'Oyun Bölümü' forumunda Merve tarafından 6 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

 1. Diablo 3 Oyunu Hakkında Bilgi

  Diablo 3'ten Bilgiler

  Diablo 3’ün konusunun Diablo 2’nin kaldığı yerden değil, bir süre sonrasında geçiyor . Nasıl olsa Spoiler sayılmayacağından dolayı Diablo 2’nin sonunda Diablo, Mephisto ve ek görev paketi Lord of Destrucion ile gelen Baal kardeşlerin üçünün de öldürülerek, ruh taşlarının yok edildiğini biliyorsunuz. Tyrael, Dünya Taşı’nı yok etmek için kılıcını savurduğunda taşla birlikte kendisi de ikiye ayrılmıştı .


  Aradan geçen 20 yılda her şey artık unutulumaya yüz tutmuştur. İnsanlar normal gündelik hayatlarını sürdürürken bir anda cennet ile cehennem arasında büyük bir savaş başlar. İki tarafın kuvvetleri birbirlerine öylesine sert bir şekilde girerler ki, savaşın etkileri dünya üzerinde de hissedilmeye başlanır.


  Sebepsiz ölümler ve açıklanamayan doğa üstü olaylar eski dostlarımızdan Deckard Cain’i şüpheye düşürür ve olayların derinliklerine inmek ister. Tristram’a gelen Cain, Tristram Katedrali yıkıntıları arasında ipuçları aramaya başlamıştır.


  Bu süreçte savaş gittikçe kızışmıştır. Diablo’nun savaşı ölümlülerin dünyasına da sıçrar ve gökyüzünden bir meteor dünyaya çarpar. Bu aslında tek bir şeyin işaretidir, o da Diablo’nun yeniden yeryüzüne inmiş olması.böyle bir hikayeyle karşılıyor Diablo 3 bizleri.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Ocak 2014
Yükleniyor...
- Diablo Hakkında Bilgi Forum Tarih
Diablo 3 oyuncuları neden Banlandı Oyun Bölümü 5 Temmuz 2012
Diablo 3 Nasıl Oynanır Oyun Bölümü 7 Haziran 2012
Diablo 3 Aylık Ücret Oyun Bölümü 6 Haziran 2012
Diablo 3 Sistem Gereksinimleri Oyun Bölümü 25 Mayıs 2012