devamsızlık

'Teknik Yardım' forumunda red tarafından 7 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. red

red

iyi günler! foruma yeni üye oldum ve bir konuda acilen yardımınıza ihtiyacım var.cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :)
    şimdi durum şu ;

E-okulda Sağlık Kurulu yazan kısım varya oraya 30 gün yazıldı.
    özürlü devamsızlık 15 gün (raporum vardı) yazıldı.
    özürsüz devamsızlığımda 5 gün.

bu durumda sınıfta kalırmıyım ki?

2. Cevap: devamsızlık

Öncelikle Forumumuza Hoşgeldin.

Soruna Geçelim.

Liselerde Özürlü Özürsüz 45 Gün Devamsızlık Yapma Hakkı Vardır.Orda Belirttiğin Saglık Kurulu Ne Oluyor.Ben Şuan E okula giriş Yapamıyorum Sayfa Hata Veriyot.Saglık kurulunu Açıklarsan Yardımcı Olabilirim.

3. red

red

Cevap: devamsızlık

ben 30 gün heyet raporu almıştım.e okulda devamsızlıktan sayılmayan süreler var onun altında sağlık kurulu yazıyor.orada 30 günüm var.
    anlatabilmişimdir umarım :)

4. Cevap: devamsızlık

Sen Okuldaki Rehber Hocana Sorarsan Daha İyi Bilgi Alabilirsin.Ben Seni Yanlış Yönlendirmeyeyim.Ama Özürlü Özürsüz Toplam 45 Gün Devamsızlık Yapma Hakkı Var..

5. Cevap: devamsızlık

Bildigim kadarıyla ÖzürLü Özürsüz TopLam 45 Gün Hak veriLmiştir.Ama yineden Rehper Hocana Danışırsan İyi Edersin...

6. red

red

Cevap: devamsızlık

okuldada pek yardımcı olmuyorlar sağolsunlar !
    bende buraya bir yazaym dedim belki kesin bir cvp alabilirim diye.
    yine de teşekkürler belki bilen başka birileri çıkabilir.umarım! :)

7. Cevap: devamsızlık

heyet raporu bu 45 günü kapsamaz diye biliyorum. Yanlız bu özel rapor gün sayısınının sınırsızmı yoksa toplam devamsızlığının(heyet raporu ile beraber) okulun açık olduğu gün sayısının en fazla üçte birini geçmemesimi gerekiyor ondan emin değilim.