Derya Tuna Ayşegül Yıldız Kavgası

'Magazin haberleri' forumunda Blue tarafından 18 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. Derya Tuna Ayşegül yıldız kavgası,Derya Tuna Ayşegül yıldız kavga etti,derya tuna ayşegül yıldız kavga etti

Sonunda İbrahim Tatlıses'in hanımları arasında kavga çıktı.:f196:

İbrahim Tatlıses 'in vurulmasının ardından hastaneye ilk gelenler arasında sanatçının sevgilisi Ayşegül Yıldız da vardı.

İbrahim Tatlıses 'in kızı Melek Zübeyde'nin annesi Perihan Savaş ve oğlu İdo 'nun annesi Derya Tuna günlerdir hastanede beklerken, Tatlıses 'in sevgilisi sunucu Ayşegül Yıldız 'da sanatçıyı yalnız bırakmadı.

Ancak Derya Tuna ve Ayşegül Yıldız 'ın yoğun bakım ünitesinde kavga ettikleri ortaya çıktı.

Ayşegül Yıldız 'ın İbrahim Tatlıses 'in odasına girmesine sinirlenen Derya Tuna 'nın doktorlara Siz bu f....i nasıl odaya alırsınız, kime sordunuz?" diyerek tepki gösterdiği söyleniyor.

İddaya göre, Derya Tuna 'nın bu çıkışına Ayşegül Yıldız "Asıl sen f....n" diyerek karşılık verdi.

Derya Tuna "Benim adım Derya Tuna" deyince Ayşegül Yıldız da "Olabilir benim adım da Ayşegül Yıldız" diyerek meydan okudu.

Bunun üzerine doktor "Hanımlar burası kavga yeri değil, seviyeyi iyice düşürdüğünüz" diyerek iki kadından da odanın önünden uzaklaşmasını istedi.

2. Cevap: Derya Tuna Ayşegül Yıldız Kavgası

derya tuna bence ibrahim tatlısese yakışan tek kadındır