Derin Sular Canberk Denizli resimleri

'Resimler' forumunda HazaN tarafından 27 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Canberk Doğan Denizli 9 Aralık 1988 yılında İzmir’de doğdu. Eğitim,öğretim hayatının ilkokul aşamasını İzmir Türk Koleji ve Hakimiyet-i Milliye'de tamamladı. Ortaokul aşamasını Güzelyalı İlköğretim Okulu,lise aşamasını ise Selma Yiğitalp Lisesi'nde tamamlamıştır.Üniversite hazırlık döneminde spor akademisini tercih eden ve bunun üzerine yoğunlaşan Canberk sınavdan yaklaşık dört ay önce vazgeçip çizim kurslarına başlamış, yetenek sınavlarını başarıyla kazanmış ve üniversite seçimini İzmir Özel Yaşar Üniversitesi Visual Communication Design olarak yapmıştır. Halen Anadolu Üniversitesi A.ö.F. Uluslararası İlişkiler bölümün de ikinci anadal eğitimi görmektedir. Yanı sıra okuduğu Visual Communication Design bölümü sayesinde öğrendiği fotoğrafçılık ve çizimi ise hiç bir zaman bırakmayarak günden güne kendini geliştirdi. Aynı zaman da tattoo sanatın da Best in Richmond WXLR 104.9FM Richmond Radio Oct. 2007 ödül kazanmıştır. Canberk Denizli eğitim hayatının yanında da bir çok iş dalında etkin oldu... 2007 yılında Almanya'ya gitti. Burada uzun süre kalarak mankenlik yaptı ve defilelere katıldı.
    canberk_denizli-1. canberk_denizli-2.

2. Cevap: Derin Sular Canberk Denizli resimleri