Deniz Yıldızı Dizisi

'Popüler Diziler' forumunda Mirayy tarafından 20 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu


 1. Deneyimli bir ekip tarafından titizlikle hazırlanan “Deniz Yıldızı” FOX’un iddialı dizilerinden biri. Günlük olarak yayına girecek olan Deniz Yıldızı, yediden yetmişe herkesi ekranlara bağlayacak..


  ''Bizim Evin Halleri''dizisinden tanıdığımız Cantuğ Turay'ın başrolünde oldugu dizide,Turay'a Başak Akbay,Begüm Topçu,Serhat Nalbantoğlu ve Zerrin Etikmen Rol alıyorlar.Dizinin çekimleri ise Ankara'da yapılıyor.
  Fox Tv'nin alışkanlık yaratacak yeni günlük dizisi Deniz Yıldızı 24 Ağustos itibariyle hafta içi Her Gün saat 19:00’ da...

  Dizinin Konusu:
  Deniz, Hemşire olan annesi ile Kütahya- Simav’da büyümüş, annesinden başka kimsesi olmayan bir genç kızdır. Hemşire annenin tek ideali kızının tıp okuması ve başarılı bir doktor olmasıdır. Deniz’de annesinin ideallerini paylaşır ve iyi bir puanla Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi’ni kazanır. Deniz’in mutluluğuna diyecek yoktur ve okuluna gitmek için sabırsızlanmaktadır. Deniz’in bilmediği ise annesinin onun hakkında başka planları da olduğudur.
   


  YAREN bunu beğendi.

 2. bencede yha saati uygun deil 20.00 a alsalar keşkec bende izlemeye çalışıyorum özellikle mert i çhok sefiyorum canım benim yha xD
    3. Teşekkürler Merve Ben henüz izlemedim ama bir sonraki bölümde izlerin inş.