Deniz Yıldızı Dizisi

'Popüler Diziler' forumunda Mirayy tarafından 20 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Deneyimli bir ekip tarafından titizlikle hazırlanan “Deniz Yıldızı” FOX’un iddialı dizilerinden biri. Günlük olarak yayına girecek olan Deniz Yıldızı, yediden yetmişe herkesi ekranlara bağlayacak..

''Bizim Evin Halleri''dizisinden tanıdığımız Cantuğ Turay'ın başrolünde oldugu dizide,Turay'a Başak Akbay,Begüm Topçu,Serhat Nalbantoğlu ve Zerrin Etikmen Rol alıyorlar.Dizinin çekimleri ise Ankara'da yapılıyor.
    Fox Tv'nin alışkanlık yaratacak yeni günlük dizisi Deniz Yıldızı 24 Ağustos itibariyle hafta içi Her Gün saat 19:00’ da...

Dizinin Konusu:
    Deniz, Hemşire olan annesi ile Kütahya- Simav’da büyümüş, annesinden başka kimsesi olmayan bir genç kızdır. Hemşire annenin tek ideali kızının tıp okuması ve başarılı bir doktor olmasıdır. Deniz’de annesinin ideallerini paylaşır ve iyi bir puanla Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi’ni kazanır. Deniz’in mutluluğuna diyecek yoktur ve okuluna gitmek için sabırsızlanmaktadır. Deniz’in bilmediği ise annesinin onun hakkında başka planları da olduğudur.

YAREN bunu beğendi.

2. Foxta Yeni başLadım çokh gzL severk izliorm tavsiye ederim :f40:

3. Cevap: Deniz Yıldızı Dizisi

izliyorum bu dizi süper teşekkrüler

4. Cevap: Deniz Yıldızı Dizisi

süper yha kaçırmam ama saatı uygun deil

5. Cevap: Deniz Yıldızı Dizisi

bencede yha saati uygun deil 20.00 a alsalar keşkec bende izlemeye çalışıyorum özellikle mert i çhok sefiyorum canım benim yha xD

6. Cevap: Deniz Yıldızı Dizisi

bende izliyorum hem ankarada çekiliyo ya güzel ankaramı dizide görüp hasret gideriyorum:f91::f91::f91:

7. Cevap: Deniz Yıldızı Dizisi

Teşekkürler Merve Ben henüz izlemedim ama bir sonraki bölümde izlerin inş.

8. Cevap: Deniz Yıldızı Dizisi

Fırsat bulur denk gelirse izlerim teşekkürler Mervecim:f40:

9. Cevap: Deniz Yıldızı Dizisi

Güzel Bir gençlik Dizisi Tavsiye ederim