Deniz ve Mehtap dizisi

'Medya Bölümü' forumunda Dark tarafından 18 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Deniz, Bodrum’da annesi ile birlikte yaşayan, bir tatil köyünde barmenlik yaparak kıt kanaat geçinen genç ve yakışıklı bir delikanlıdır. Mehtap ise Deniz’in çalıştığı tatil köyünün sahibi Veli beyin gözünden bile esirgediği biricik güzel kızıdır. Deniz anne sevgisi ile büyürken, Mehtap annesini küçük yaşta kaybetmiştir.

Deniz’in en büyük sorunu fakir olmalarıdır. Tek isteği hayalindeki barı açarak fakirliklerine son vermek ve annesini bolluk içinde yaşatmaktır. Deniz’in aksine Mehtap’ın sorunu ise ailesinin serveti yani zenginlikleridir. Babası, İclal ile evleneceği için çok mutsuzdur. En büyük korkusu, servet avcısı olarak gördüğü üvey annesi İclal gibi birinin tuzağına düşmektir.

Deniz, Mehtap’ın kim olduğunu bilmemektedir ve Mehtap da asıl kimliğini Deniz’den saklar.
    Birbirine zıt olan Deniz ve Mehtap, pek de romantik olmayan bir şekilde tanışırlar. İtiraf edemeseler de ilk görüşte birbirlerine âşık olmuşlardır.

2. :f118::f118:Slm bu dizi ikinci kez izleyisim super bi dizi ve ozellikle azizcan cok dikkatimi cekti bi an barisimia benzettim acikcasi ondan dikkatimi cekti onun yerini kimse alamaz ama azizcanda iyi bir oyuncu

3. ayy o dizi süper dün izledim :)))))))...

4. Konusu güzelmiş, kızım beğenmiş eee o zaman izlemekten başka çare teşekkürler Dark

5. Beniim pek dizilerle aram yok izlediklerimde CNBC-e dizileridir.Ama hazan izliyecekmiş o bana anlatır artık ..:f196:

Teşekkürler Dark.

6. bencede çok güzelmiş çok beğendim

7. fırsat bulursam bende izliym bakalım nasılmış
    Teşekkürler Dark güzel paylaşımdı :f40:

8. Güzel bir diziye benziyor.
    Tanıtım için teşekkürler Dark.

9. cok guzel bir dizi, arkadaslar bu dizinin resimleri varsa sizde lutfen paylasir misiniz?

10. Deniz ve mehtap dizisi resimleri

Esmerim şu an elimde bulunan tek resim. Daha sonra yini eklerim.