Deniz Uğur'un Anneler Günü

'Magazin haberleri' forumunda EyLüL tarafından 13 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Deniz Uğur, Anneler Günü' nedeniyle özel açıklamalarda bulundu.
    Oğlu Engin Deniz’in babası İsmail Hakkı Sunat’ı 8 yıl önce talihsiz bir şekilde kaybeden, Reha Muhtar’dan olan ikizleri Mina ve Poyraz’la annelik duygusunu bir kez daha tadan Deniz Uğur, Anneler Günü’ nedeniyle özel açıklamalarda bulundu.Adını Feriha Koydum dizisinde Sanem karakterine hayat veren, Deniz Uğur kanserle olan mücadelesini ve çocuklarına olan bağlılığını anlattı..
    Çocuklarıma zaman ayırmam gerekiyor ve ben yapım şirketimle olan sözleşmeme buna dair maddeler ekletiyorum. Bu hem işimi iyi yapmamı hem de iyi bir anne olmamı sağlıyor. Çocuklarımla ilgilenemezsem mutsuz ve huzursuz olurum; işimde de istediğim performansı gösteremem.
    Asla. Çocukluğumdan beri çok sevdiklerimin ölümlerine şahit oldum. O yüzden kriz yönetiminde ben deneyimliyim. Çünkü tecrübeliyim. Sağlam durmasını bilirim. Her şeye hazırlıklıydım. İlahi adalete çok inanırım. Tanrı’nın beni çocuklarımdan ayıracağını aklımdan bile geçirmedim dedi.