Deney7 Oğuz'a Yardım edeLim hadi miLLet

'Güncel Bilgiler' forumunda SeyhSulh tarafından 18 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Selam beyler . Deney 7 var biliyosunuz bu akşam başladı . Oğuz'a yardım etmemiz gerek .

1. Görev ==> Msn'ine 300 kişi eklemeli [sm=biggrinking.gif]
    2. Görev ==> Arkadaşı Windows Live'a eklemek !!
    3. Görev ==> Sözlük yazarları , yazabildikleri tüm sözlüklere (ekşi,itü,v.s. sözlük) Oğuz Uslu isimli bi başlık açmanız ?
    5. Görev ==> Facebook'ta "Oğuz Uslu" sayfasının hayranı ol .
    6. Görev ==> twitter.com/deney7oguz ==> takip et
    7. Görev ==> Oğuz Uslu (deney7oguz) on Twitter ==> arkadaş ol[/COLOR]

Msn adresi vermek yasak bu yüzden Deney7 - Türkiye'nin ilk dijital deneyi! adresine girip cam 1 'den oğuz'u takip edin . Arada veriyor msn adresini , isteyene pm atabilirim
    Evet arkadaşlar hepimiz Oğuz a destek verelim yapmanız gereken Deney7 - Türkiye'nin ilk dijital deneyi! adresine girip Destek Ver butonuna tıklamak ayrıca siteye Teşekkür ediyor Forumdas ailesi olarak hepimiz Oğuz a destek verelim ve onu 1. yapalım ve hediyeleri kazanalım

1) Bu yarışma nedir , neyin nesidir ?

Cevap = Microsoft'un yeni çıkaracağı windows 7 adlı işletim sistemi için düzenlediği yarışmadır . 7 gün sürecek bu büyük macera , deney7.com'dan 7/24 canlı olarak yayınlanacak . 2 yarışmacı zamana karşı yarışırken 77 görevi de tamamlamaya çalışıyorlar .

2) Msn adresini nerden bulabilirim ?

Cevap = Bana yada buraya "msn'i" istediğinizi söyleyen bir mesaj atmanız yeterlidir [sm=ok.gif]

3) Nasıl hediye kazanabiliriz ?

Oğuz'un yapacağı görevler sırasında ona yardımcı olursak Microsoft , Hp, Casper ve Intel'den müthiş hediyeler kazanıyoruz ( Laptoplar , Taşınabilir Disk'ler ) ...

4) Peki Oğuz kimdir ?

1989 yılından itibaren Balıkesir’de denek olarak yetiştirildim. Çubuk ve fasulye saymak, kızların saçını çekmek, silgi fırlatma, tüf tüf atma, online oyun oynama, çöpten adam çizme gibi bir çok zorlu eğitimden geçtim.

Yıllarca normal insanların arasında, kimse bilmeden gizli bir yaşam sürdüm. Ben Oğuz ve işte bu da benim normal hayat hikayemdi. Şimdi ise olmam gereken yerde, Deney7’deyim.

Şu anda benim profilimin hemen yanında duran sarışın ise, benim ezeli rakibim oluyor. Tüm hayatım boyunca tek bir amaç için yetiştirildim, “Sarışını yen, Deney7’yi kazan!”. Bunu başarmamda bana yardımcı olmaya var mısın?