Demet Akalın'ın Yeni imajı

'Haberler' forumunda Alara tarafından 29 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Demet Akalın'ın Yeni imajı

Demet Akalın yaz mevsimine bomba gibi bir albümle geliyor…Her albümünde büyük başarılara imza atan Demet Akalın “Zirve 2010″ için imajını yeniledi. Koyu renk saçlarıyla hayranlarının karşısına geçmeye hazırlanan Akalın, albüm öncesinde Kemal Doğulu’nun yeni albümü için çektiği fotoğraflardan birini hayranlarıyla paylaştı. Akalın kayıtlarını tamamladığı yeni albümünün çıkış şarkısı olarak ise Pasta’yı seçti. Fotoğrafta Akalın ilginç kostümü ve takılarıyla dikkat çekiyor.

2. Cevap: Demet Akalın'ın Yeni imajı

Devir açma devri zati ... İmajını değiştirmiş sesini de değiştirse fena olmaz ... O güne kadar ayrı dünyaların insanıyız :)

3. Cevap: Demet Akalın'ın Yeni imajı

Burada ana tema saçlar :f40:

4. Cevap: Demet Akalın'ın Yeni imajı

O zaman ana temaya zoom yapılsa fena olmazdı...Temanın tam önizlemesi var...Acaba neresi diye bulmacalara mı gark olalım yani ...?Şeffaf bir tema seçimi ,altına aslında üstüne bakın yazısı...Önce görseller dikkat çekiyor maalesef ...:)))))

5. Cevap: Demet Akalın'ın Yeni imajı

Anladım ...Ben ana temaya dikkat çekmeye gerek görmedim çünkü eski saçları sarı idi :f40: ciddi bir değişiklik var :f40: Fakat detaylar demek ki çok yorucu :f30:

6. Cevap: Demet Akalın'ın Yeni imajı

Çok şükürki hanımefendiyi yakinen tanımadığım ve takip etmediğim için farkı farkedemedim ... Zaten pek te farkedilecek bir yapıya sahip değil kendisi o kadar şeffaf ki nerdeyse görünmüyor...Ama maşllah içi dışı bir hanımefendinin ... :f30::):f40:

7. Cevap: Demet Akalın'ın Yeni imajı

Herşeye rağmen sevıyorum aama =) bence gayet yakısmıs

8. Cevap: Demet Akalın'ın Yeni imajı

Bence hiç yakışmamış .. :f40:

9. Cevap: Demet Akalın'ın Yeni imajı

Bence yakışmış.Koyu renk saçı severim.İnsanı çok daha canlı gösteriyor.Ve sarı saça oranla daha az makyaj istiyor :f40:

10. Cevap: Demet Akalın'ın Yeni imajı

Bu kadının ne fiziki görünüşünü ne de tavırlarını oldum olası sevmem zaten. Ne yaparsa yapsın benden not yok :)

11. Cevap: Demet Akalın'ın Yeni imajı

Zevkler ve renkler tartışılmaz demişler.Şunu farkettim ki sarı saç daha yaşlı gösteriyor.Koyu saçsa daha genç

12. Cevap: Demet Akalın'ın Yeni imajı

deeeeemmeett benleee arkadaş ollll :D hep kuaföre gideriz birlikte.. seviyorum bu kadını

13. Cevap: Demet Akalın'ın Yeni imajı

Bu Hep İmaj Yapsa Nolcak Hep yüzünde Var 500 Kilo Boya=))