Delikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler

'Güncel Bilgiler' forumunda EyLüL tarafından 22 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. Delikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler
    Delikanlı Sözleri,

Seven Sever Sevmeyen Yol Alıp Gider ßenim Dünyam Her Türlü Döner Kızım

ηαмıмızıη вüуüкℓüğü Dσѕтℓαяıмızıηвüуüкℓüğüηdєη∂ιя

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂αуαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz

Aѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя

уαşαмαк ιçιη уαℓναямα∂ıк öℓмєк ιçιη уαℓναямαуız

∂σѕтυм σℓмαzDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler нαѕмıм уαşαмαz.

öℓєηιη αякαѕıη∂αη αğℓαмαкιDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler ѕєη öℓ∂üктєη ѕσηяα∂α αякαη∂αη αğℓıуαη вıяαкмα !!

вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя.

αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямαDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя.

нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєяDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя.

αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя.

∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υяDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler ∂üşмαηıη ∂üşмαηıм.

ѕσηυηυ ∂üşüηєηℓєя кαняαмαη σℓαмαz.

нєяşєуιηDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler zαмαηı ναя; уαşαмαηıηDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler ѕєνмєηιηDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler нαттα öℓмєηιη вιℓє..

вєуαzıη кα∂єяι кιяℓєηмєкDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler ѕιуαнıη кα∂єяι ѕυçℓαηмαктıя.

∂üηуα вιя güη∂üяDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler σ ∂α вυgüη∂üя!

вιz вєℓιмιzє ѕιℓαнı ѕιℓαнℓα νυяυℓмαк ιçιη кσу∂υк.

ѕєη∂єη вιя тαηє ∂αнα уσкѕαDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler єуναℓℓαн ∂ιує¢єкѕιη.

ѕєηDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler ѕєη σℓ! αѕℓα вιz σℓмα.

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂αDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz.

ιηѕαηα güνєηмє öℓüяDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler αğα¢α уαѕℓαηмα кυяυя.

нєя güη σℓαη уєηιℓιкDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler вєηιм gєℓєηєкℓєяιмє вιя ιнαηєт νє нαкαяєттιя.

ѕєη çιƒтℓιктє αт тıмαя є∂єякєηDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler вιz ιηѕαη тıмαя є∂ιуσя∂υк.

ηαмıмızıη вüуüкℓüğüDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler ∂σѕтℓαяıмızıη вüуüкℓüğüη∂єη∂ιя

нєя güη σℓαη уєηιℓιк вєηιм gєℓєηєкℓєяιмє вιя ιнαηєт νє нαкαяєттιя

Çєкмιş ¢ιgαяαуı Kαƒαѕı Dυмαηℓı Aѕℓıη∂α Hαявι Dєℓιкαηℓı Kσℓυη∂α

Tesbih Sallamasınıda Biliriz Çekmesinide Ama Yuvarlamasını Bilmeyiz ÇünküBiz Delikanlıyız

Karakol merkez farketmez. İstanbul çocuğu affetmezDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler Çatılır kaşlar kesilir başlarDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler en güzel aşklar bu semtte baslar.

Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki BéniDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar..

Üzülmem Veya MutLu oLmam için KimSeye ihTiyaCım Yoq KuRaLLar DéğişTi Oyuna DéVam ! .

Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok onur vericidir..

Babalar Önde gider.Çünkü;Çocuklar yolu bilmezler…

Aşk’a BABA Dedik bizi yetim Bıraktı…

Alem Oyuncu olmuşDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler Sokaklar Sahne…

Bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısındaDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözlerbeni arasan ya ordayım yada tam karşısında !!

Ben silah şarjöründe taşınan kurşun gibiDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler aynı bedene sıkılan iki soğuk mermi gibi sevdim seni sevdim !!

Dinle !! Sosyete Kızı Dinle !! Sanmaki Serseri Ağlamaz !! Serseri Bir Ağlarsa Kimseler Susturamaz !!

Bu arada ben zaten öleceğim Bırakta uğrunda öleyim !!

Delikanlılık hayatta yokken gençliğimize fiyat biçen kızlara değil bizi satmayan dostlara ihtiyacımız var.

Hiç kalmadı esrarımız çakal kaynar etrafımız hep bağlandı yollarımız baharımız kışa döndü.

Nefes nefes çekilenDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler Duman duman üflenen esrara değil be güzelim sana müftelayım sana.

Tane tane yutulanDelikanlı Sözleri Nickleri - Delikanlı Lafları - Delikanlılar İçin Sözler Çay içinde patlayan Haplara değil be güzelim sana müftelayım sana.

Bir çift zarla oynanan atıpta göğsüne vurulan kumara değil be güzelim sana müftalayım sana.

Sevene can feda sevmeyene elveda.

Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyen Herkese Küstüm !!

BİZLER; Siz Sokağa Çıkarken Annelerinizin Uyardığı O Kötü Çocuklarız.​