Delikanlı Sözler Facebook

'Güzel Sözler' forumunda HazaN tarafından 20 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. face delikanlı sözler
    delikanlı sözler facebook
    yeni delikanlı sözler

Göz qöre qöre öLdürdük sewdamızı ... SiLahı ben ate$Lemi$ oLabiLirim ama a$kımızı hedef tahtası yapan sendin be sewqiLi sen..

Günesin bile buz tuttugu yerde eger bir ışık gorursen bilki o benim sana yanan kalbimdir.

Kusura bakma sevgili.. 'Onunla mutlu ol' diyebilecek kadar 'az' sevmedim ben seni !

Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi birlitelikten sevinç duymaktır. Sevgi bilinçtir.

Nefes bile almadan seviyorum seni !!
    İçimde dolaşan alkol gibi !!
    Sana gitgide sarhoş oluyorum !!

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum üzerine tüm duygularımı yüklediğim yıldızı al.

Biz arka sokakların cocuguyuz yakışmaz bize,yakışmaz bize ıtlere yem olmak... ya adam gibi yaşarız yada adam gibi ölürüz..

Yüreğimden yüreğine yollar var hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.

SeN HaYaLLeRiMiN CeLLaDi, uMuTLaRiMiN KaTiLi Ve ZaVaLLi BiR öMRüN aCiMaSiZ aZRaiLi, BeYNiMDeKi TeK KuR$uNLa VuRDuM KeNDiMi GeLiP aLaBiLiRSiN eMaNeTiNi..

Dünyada iki tane gül olsun.biri beyaz biri kırmızı. Kırmızı seni sevmediğim zaman solsun. Beyaz beni sevmediğinde kefenim olsun.

Seni öyLé ßi CümLeye SokaRım Ki '' Şerefsizim'' Kelimesini GizLi Öznesi oLursun...

Bir deniz düşün susuz. Bir insan düşün mutsuz. Bir gece düşün uykusuz. Bir bahar düşün çiçeksiz. Bir gönül düşün sevgisiz. Bir de beni düşün sensiz.

ÖLüm HayaTin Her KöseSinde ßeni ßekLerken , EceL Her Sokak ßasinda PuSudayken ßiLe Unutmadim ßen Seni ! Ve öLüm Seni eLimden ALacak Kadar Gaddarsa , ßende öLüme Meydan OkuyaCak Kadar DeLikanLiyim..!