Delikanlı Msn Nickleri

'Sosyal Medya' forumunda ZeuS tarafından 19 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. Delikanlı Msn Nickleri 2010
    Delikanlı Msn Nick,
    Delikanlı Mesajları

Biz delikanlılığımızı ihtimaller üzerine kurmadikki ihanetler yüzünden yıkalım

ZanNeDrsNki SerSeri AğLamAz, SerSeri ßi KyBolDumu oNu kMse ßulAmaz, Dinle, Şehirlern ASİ KIZI hç kMse SerSeri gbi AŞIK OlAmz

Bizim sözümüz dosta tatlı düşmana kurşundur namerte hançer merte candır canımız dosta feda düşmana beladır dostluğumuz yücedir ne alınır ne satılır öümünedir

Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım

BeN bİr EşKiYaNıN hAyAtA iTiRaZıYıM ,,, sUsArSaM çAtıŞmA ,,, kOnUşUrSaM sAvAş ,,, YaZaRsAm DeStAn , , , SeVeRsEm EfsaNE OlUr....

hİÇbİr Erkek Bİr Kiza Boyun EĞmez HİÇbİr Kez Bİr Damla GÖzyaŞina DeĞmez.

HER NE KADAR SOSYETENİN MERMER TAŞLARINDA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE HER NE KADAR SON MODEL BMW İLE SOSYETE MEKANLARINI GEZMESEKTE
    KALDIRIM TAŞLARINA OTURUP ESRAR ÇEKMESİNİ SEVDİKLERİMİZ UĞRUNA ADAM KESMESİNİ BİLENLERDENİZ

SeveN Sever,SevmeyeN YoL ALıR qideR..ßenim Dünyam Her TürLü DöneR
    KoLLaRImdA 3--5 JilEt YArASı oda bir KaHPENin Son HaTIrASı_!!

KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider... KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim

Ruh Güven Gißidir.. Çıktığı Yere ßirdaha Geri Dönmez!!!

Nokta kadar çıkar için virgüL gißi ßüküLenLer gün oLur çizgi gißi eziLirLer…!!!

ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan, kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin

Acıya müpteLa oLmanın ne aLemi war,hayatı hafifLetmek warken…!!!

Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Vardır!!!

Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır

Sıkıldım Artık ßu GönüLLerden!!!:

Keşke hiç olmasaydın başlamazdın bitmezdin

Pich oLup imparator oLucağına $erefLi oLup hiç oL…!!!!:

ALayına gider demedikmi??? cefaLarı ßiz çekmedikmi??? ahh ße kanka ßizde sevmedikmi???

Hayatı korkarak ya$ıyorsan §adece izLeyeceksin…!!!

Herkes 1 Numara İse En Sonuncusu ßenim!!!

*?Kısacık ßir A$kTı ßu YaşadığımıZ, TatLı ßir Oyundu Oynadığımız?

Tak Boğazıma İpini Yada Kes Bileğimi Sensizlikle Yaşayacağıma Ölüme Gideyim Daha İyi

Her DaLa Konupta Dönmek OLmuyor!!!

oLMaDıĞıM BiRi iÇiN SeViLMeKTeNSe KeNDiM oLDuĞuM iÇiN NeFReT eDiLMeYi TeRCiH eDeRiM

YalanLarınLa MutLu Edeceksen DoğruLarınLa Kahret

Ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat

Kirlenmiş hayatlarınızla benden uzak durun

·#·$1…tükürüLesi yüzünü özLedim ona hasretimmm…!!!

Ben seni el değmeden, gözümle de severim.

Gözlerimden okunan aşkı inkar etmem ben

hayatı kuralına göre degil kafama göre yaşarım

kardan adamın saltanatı güneş doguncaya kadardır

Bu kız beni aşar.Çünkü bir kaşar delikalı adam sevgilisiz de yaşar

serseri sevdimi kimse tutamaz,serseri kayboldumu kimse bulamaz,ancak şehrin asi kızları serseri gibi aşık olamaz,bizim silahımız kalem kalkanımız kitaptır!!!!!!!!!!

TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..

serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz

kırdı,darağacına tesbihm asıldı,sevmek bu kadar suçsa beni asın razıyım

Meyhaneden masam kaldırıldı,karakoldan defterim dürüldü,savcı kalemimi...

rüyalarımda o vardı uyumayı bıraktım; baktım ki onsuz olmuyor, yaşamayı bıraktım

Dumanımda o vardı, sigarayı bıraktım; kadehimde o vardı, içkiyi bıraktım;

ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ

ßiZ Bu aLemDe ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ DosT DeriZ CaN VeririZ aNcaK DosT uNutunCa öLürüZ

Bir silahım olsaydı, bir silahım ... Yoksulluğu şakağından, Kaybetmeyi kalbinden, ve sensizliği alnının tam ortasından vururdum

Bu alemde raconu şahıslar koymaz.Bu alemde bir racon vardır,şahıslar uygular

Dün Cnm oLan Yarm,Düşmanm oLamz bnm!HatırLarı hep sorulr,slmları alınır..Sildiklerm vrdr Bir de!Adları anıLmz,sadce BedduaLarımdr

YAŞAMAK İÇİN YALVARMADIK , ÖLMEK İÇİNDE YALVARMAYIZ..! ,

YaNLıZLıK ßeNiM saLTaNaTıMDıR , aCıLaRLa d0Lu haRaBeMde " kRaLLaR giBi YasıYoRuM..!!

Süslü aşk kelimeleri yok bisde bakışımız yeter gerçekten sevene...

Ne DaVaMiZi AnLaYaCaK BiR KiZ BuLaBiLDiK NeDe BiR KiZin İsTeDiGi KaDaR BaSiT OLaBiLDiK

biZ gEceLErE MAhKUm oLSayDıK gÜnDüzLerE HaKim OlAmAZdIk

KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..!

Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayı bıraktım

bu dünyada herşey biter ama ŞEREFSİZ bitmez

Bizim rahat edemediğimiz yerde kimse istirahat edemez..

MekanSiziz Kanka SaLLa yak Bi Cigara Vur Saga KariymiS KizmiS KolPa hepSi birer geLip gecici Dalga

Bir yola Girmişiz Ucunda Ölümmü Bilinmez... Bizim Kitap`ımızda Verilen sözden Dönülmez. Benim Vücudum Kalkan Sana Mermi Değmez.. Ben Aşığım Gülüm Benden Önce Ölünmez..!

2. Cevap: Delikanlı Msn Nickleri

Ruh Güven Gißidir.. Çıktığı Yere ßirdaha Geri Dönmez!!!

Waaaowww işte bu tam delikanlı nick olmuş.Seviyorum ben bu delikanlıları. :)

3. Cevap: Delikanlı Msn Nickleri

Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Vardır!!! ;) :)