Delikanlı Mesajlar

'Karışık Sözler' forumunda Sitem tarafından 17 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. Delikanlı Mesajlar 2012
    2012 delikanlı sözler kısa

SeN HaYaLLeRiMiN CeLLaDi, uMuTLaRiMiN
    KaTiLi Ve ZaVaLLi BiR öMRüN aCiMaSiZ
    aZRaiLi, BeYNiMDeKi TeK KuR$uNLa
    VuRDuM KeNDiMi GeLiP aLaBiLiRSiN
    eMaNeTiNi

millet küllhan beyi olmuş etrafı boş bıraktık çakallar dolmuş bizim yürüdüğümüz gayri meçhul yolmuş alem dedikleri

Deliyim Kanım Sıcak Duramam yerimde Yaşım Daha 20 Dünya AdrenaLin Dolu Bana ben Delikanlıyım Tanımam Ne Mafya Ne Ağa!

Delikanlılık Aso Giyinip Tesbih çekmekle Olmaz Yiğidim! Delikanlı Adam önünü iLikLer büyüklerinin Elini Öper Sevdiğine Yanlış yapmaz!

Delikanlı Sevdi Birkere Gönül Dinlermi Dert Dinlermi itirazları! Delikanlı Sevmiş Birkere Acı Çeksede belli Etmez Sevdiğine Bakar güler Delikanlı iŞte Sevdiğinin Dibinde.

Tesbihimiz varsa Sabır çekiyoruz Sigara içiyorsak Derdimizden içiyoruz Biz Delikanlıyız Farkımız Delikanlı OLmamız!!!

Kimseye Hata yapmayız hata yapanı Aramıza Almayız!

Delikanlı Adam Rahat uyumaz, Delikanlı Adam Sevdiklerini Rahat uyutur

Delikanlıyız Alemde Şekil yapmayız herkeze!! Büyüklerimizi Severiz, Küçüklerimizi Sayarız Biz DeliKANLIYIZ!

Hayat yolardan Çizilmiş Olsa Bile Birini Seçeceksin. Seçtiğin Yolda Ölüm Olsa Bile SELAM Verip Geçeceksin

Çekeriz Emaneti Bozarız Adaleti Mahallemizden Geçilmez Elimizden Su İçilmez Biz Ahlat Çocuğuyuz Bize Racon Kesilmez

SerSeriyim SerSeri SokakLardır EvimDinLe Cici Kız DinLeSanıyorsun ki SerSeriLer AğLamazSerSeriler ßir ßir Ağladımı Kimse Tutamazİnanki Sosyete Kızı Herkes SerSeri Olamaz.

Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz . Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

Babalar Önde gider.Çünkü;Çocuklar yolu bilmezler…

Aşk’a BABA Dedik bizi yetim Bıraktı…

Alem Oyuncu olmuşSokaklar Sahne…

Bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısındabeni arasan ya ordayım yada tam karşısında !!

Ben silah şarjöründe taşınan kurşun gibiaynı bedene sıkılan iki soğuk mermi gibi sevdim seni sevdim !!

Dinle !! Sosyete Kızı Dinle !! Sanmaki Serseri Ağlamaz !! Serseri Bir Ağlarsa Kimseler Susturamaz !!

Bu arada ben zaten öleceğim Bırakta uğrunda öleyim !!

Hiç kalmadı esrarımız çakal kaynar etrafımız hep bağlandı yollarımız baharımız kışa döndü

Nefes nefes çekilen Duman duman üflenen esrara değil be güzelim sana müftelayım sana

Tane tane yutulanÇay içinde patlayan Haplara değil be güzelim sana müftelayım sana

Bir çift zarla oynanan atıpta göğsüne vurulan kumara değil be güzelim sana müftalayım sana

Sevene can feda sevmeyene elveda

Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyen Herkese Küstüm !!

BİZLER; Siz Sokağa Çıkarken Annelerinizin Uyardığı O Kötü Çocuklarız.

Tesadüfen Doğduk Mecburen Yaşıyoruz.

Bizim Parasızlıktan Kestiremediğimiz Sakallarımız sosyete piclerinde Moda olmuş.

Hakedenin hayatıma sokarım haketmeyenin hayatına sokarım

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam dövmektir Delikanlılık koltuğuna 1 ekmek alıp evin yolunu tutmaktır…

ﻉтяαF’đα Ǻятįѕт ¢σк Ǻмα γöηﻉтмﻉη ßįzįz HαвﻉяŁﻉяį γσк

Hayatı göz yaşlarınla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandır