Delightful Girl (Tatlı Kız) Choon Hyang

'Medya Bölümü' forumunda Ezgi tarafından 18 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]
    Yine bir Kore yapımı diziyle karşınızdayım :f196:
    Bugüne kadar izlediğim asya yapımı dizi/film sayısını söylemek isterdim ama -ÖSS hazırlık öğrencisi olduğum göz önünde bulundurulursa- bu sayı pek hoş karşılanmaz.:f196:
    Dizinin konusu:
    Bir sitede Gorath isimli üye diziyi o kadar güzel ifade etmişki altyazılar çıkar çıkmaz izlemeye başladım ve hastası oldum dizinin.Dizide komedi,dram,romantizim o kadar güzel birleştirilmişki..
    Bu arada dizinin birçok adı var.
    Türkçe Adı:Tatlı Kız Chun Hyang
    Korece:Kwaegeol Choon Hyang
    İngilizce: Deligthful/Sassy Girl Choon Hyang
    İşte bahsettiğim yorum:

2. Cevap: Delightful Girl (Tatlı Kız) Choon Hyang

izlemek lazimmm :D :D

3. Cevap: Delightful Girl (Tatlı Kız) Choon Hyang

Son sahne hüzünlü geçsin yada geçmesin dizinin sonunda geleneksel kıyafetlerle bir parodi mutlaka oluyor.

Başroldeki Han Chae Young yani Chun Hyangımız gerçekten çok tatlı ve güzel.Zaten lakabı
    Korea's Barbie Doll yani Kore'nin barbie bebeği.
    Mong Rong karakterini oynayan Hyun-kyoon Lee ye söyleyecek söz yok çok karizma :f196:
    Son olarak çevirmenlere(esayrumu,Ying Yang,ruhutembel,tyusuf,ztanyas,greenflash )teşekkür etmek istiyorum.Yani onlar çevirmese bu diziyi ingilizce altyazılı izlemek hiç keyif vermeyecekti.

4. Cevap: Delightful Girl (Tatlı Kız) Choon Hyang

Güzel bir diziye benziyor ezgicim bende çok severim bu tür dizleri ama bilgisayara alışalı uzak kaldım tv den çoğu güzel dizi ve programları kaçırıyorum malesef.
    Dizinin sonunda,ki parodi kısmıda çok hoş olmuş bence hüzünlü bir bölümün ardından tebessim oluşturabilir insanlardın yüzlerinde :f40:

5. Cevap: Delightful Girl (Tatlı Kız) Choon Hyang

Evet Güzel Bir Diziye Benziyor En Yakın Zamanda İzlemeye Çalışıcam Teşekkürler Ezgi Ablacım..:f40:

6. Cevap: Delightful Girl (Tatlı Kız) Choon Hyang

izlenir galiba.. hangi kanalda oynuyor.. teşşekürler ezgi

7. Cevap: Delightful Girl (Tatlı Kız) Choon Hyang

Malesef tv de oynamıyor.Güney Kore izleyicileri diziyi kaydedip nete atıyor.Oradan ingilizce bilen koreliler veya korece bilen ingilizler:f40: ingilizceye çeviriyor.
    Mesajda belirttiğim kişiler ise gönüllü olarak türkçeye çevirip nete atıyor ve bende diziyi indilip altyazı ekleyip izliyorum.Yani tüm bu zincir benim diziyi izlemem için:f106:
    Eğer izlemek istersen bir sitede türkçe altyazılı online izlenebiliyor.Adresi vermeyecegim
    benim ismimin sonuna dizi kelimesini ekle .com yap işte o site :f196:
    Adaş olmamıza rağmen sitenin yapımıyla bir ilgim yok.

8. Cevap: Delightful Girl (Tatlı Kız) Choon Hyang

Güzel bir diziye benziyor.. Tatillerde izlemeye çalışırım artık..:f40: Bu arada Hyun-kyoon Lee de gerçekten çok yakışıklı,karizmatikmiş..:f106: Teşekkürler Ezgi Ablacımm..:f40:

9. Cevap: Delightful Girl (Tatlı Kız) Choon Hyang

brezilya dizilerinden sonra kore dizileri moda olacak sanırım;)