Deli Fıkraları

'Eğlence' forumunda DiScOvErEr tarafından 17 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Buyur Arkadaşlar Seçelim Baklım :f196:

Bir gün doktorlar, tımarhanede yaptıkları araştırmada en akıllı deliyi seçeceklermiş. Bir gün delilerden biri bahçede bulunan havuza düşmüş ve boğulmak üzereymiş. Delilerden biri havuza düşen arkadaşını kurtarmaya çalışmış. Bunu gören doktorlar arkadaşını kurtaran deliyi yanlarına çağırmışlar ve seni en akıllı seçiyoruz demişler. Doktorlardan biri: Peki kurtardığın arkadaşını çağır da sana teşekkür etsin demiş.
    Deli: Gelemez ki!
    Doktor: "Neden gelemezmiş?
    Deli: Çünkü kuruması için onu astım!:f30::f30:

2. Cevap: En Akıllı Deliyi Seçmek

Kimin aklına gelir ki asmak brawo doğrusu..:f30:

3. Cevap: En Akıllı Deliyi Seçmek

Deli İle General:
    Zararsız bir deli ile bir general bir handa aynı odada misafir olurlar.
    Deli hancıya sabah erken yola çıkması gerektiğini söyler ve sabah ezanında uyandırılmasını rica eder.
    Hancı deliyi istediği vakitte uyandırır. Karanlıkta giyinmeye çalışan deli yanlışlıkla generalin elbiselerini giyer ve yola revan olur
    Epey yol katettikten sonra ortalık aydınlanınca üzerindekileri fark eder.
    Şöyle söylenir:
    Vay aptal hancı:f196:
    Benim yerime generali uyandırmış!:f30:

4. Cevap: En Akıllı Deliyi Seçmek

Otobüs Bekleyen Deli.:f196:

Kadının biri dolabından gelen gıcırtıyı kesmesi için eve marangozu çağırır marangoz bakar ama bir sorun bulamaz dolap gıcırdamıyordur ve sorar
    -Abla bu dolabın bir şeyi yok ne yapayım?
    Kadın:
    -Normalde gıcırdamıyor zaten yoldan otobüs geçerken gıcırdıyor sen şimdi dolabın içine gir otobüs geçerken bakarsın. der
    -Adamda tamam der başlar beklemeye.
    Bir müdedt sonra kadının kocası eve gelir üzerini değiştirmek için dolabın kapağını açınca birde ne görsün içinde bir adam hemen sorar.
    -Ne işin var senin benim dolabımda...
    Adam:
    -Abi nedesen haklısın şimdi sana otobüs bekliyorum desem inanmazsın...:f196::f30:

5. Cevap: Deli Fıkraları

Deli ve futbol

Bir gün bir tımarhanede doktorlar delilerin akıllarının yerine gelip gelmediğini öğrenmek için bir test yapacaklar önce delileri boş bir alana götürürler sonrada ortaya büyük bir kaya parçası indirip maç yapın derler bütün deliler kayanın başına toplanır ve başlarlar tekmelemeye tüm delilerin ayağı kan içindedir doktorlardan biri ya bunların hepsi birbirinden deli ve vazgeçmişler tam giderken bir delinin futbol yerine köşede oturduğunu görmüşler ha içlerinden bi akıllı çıktı sonunda ve yanına yanaşmışlar sen niçin oynamıyorsun sende.?
    DELİ SİNİRLİ Bİ ŞEKİLDE GİDİN BE BAŞIMDAN BÖYLE FUTBOL MU OYNANIR HİÇ KAFA ATMIYORLAR Kİ DEMİŞ:(:f196:

6. Cevap: Deli Fıkraları

El Arabası

Delinin biri hastanenin bahçesinde el arabasını ters çevirmiş ve sürmeye uğraşıyormuş.Bunu gören doktor:
    - Öyle sürülmez, düzeltsene arabayı.
    Deli hemen cevap verir:
    - Geçen gün senin dediğin gibi sürdüm akşama kadar kum taşıttırdılar, enayimiyim ben!:f30::f196:

7. Cevap: Deli Fıkraları

Göremem:

Doktor, akıl hastasına sorar:
    - Bir kulağını kesersem ne olur?
    - Canım yanar.
    - Ya iki kulağını kesersem?
    - O zaman iyi göremem.
    - Peki ama niçin?
    - Niçini var mı canım iki kulağımı da keserseniz gözlüğümü nereye takarım?..:f30:

8. Cevap: Deli Fıkraları

On üç on üç (on dört ondört):f196:

Adamın biri yolunda giderken bir deli hastahanesinin bahçesindeki seslere kulak vermiş.deliler on üç on üç diye bağırıyorlarmış.adam kafasını uzatmış,bakmış.
    deliler adamın kafasını içeriye uzatmışlar ve bağırmaya devam etmişler:
    on dört ondört:f30::f30:

9. Cevap: Deli Fıkraları

Pekte deli gibi değiller :f40:

10. Cevap: Deli Fıkraları

Amma akıllı deliymiş bunlar :f40: :f30:

11. Cevap: Deli Fıkraları

tşkler

12. Cevap: Deli Fıkraları

HHahahahahaa :D