Dekoratif Balkon Saksıları

'Kadınca' forumunda Sezen tarafından 19 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Sezen

Sezen Editör

Dekoratif Balkon Saksıları

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte evle uğraşmayı seven bayanların da işleri yoğunlaştı. Küçük alanlarda büyük işler yapmayı seven marifetli bayanlar ve hatta bu konuda kendine fazlasıyla güvenen beyler farklı arayışlar içinde.

işte bizlerde bu konuda sizlere yardımcı olmak için kolları sıvadık ve balkonlarınızda oluşturacağınız çiçek bahçesi için çok şık dekoratif saksılar bulduk.

Eğer vaktim çok derseniz evde eskimiş kotlarınızdan çok şık balkon saksıları yapabilirsiniz. Paçalarını sıkıca diktiğiniz kot pantolonlarınızın içini kumla doldurup birbirinden güzel çiçeklerle süsleyebilirsiniz.

Evinizde kullanmadığınız eski terlikleriniz varsa bunları rengarenk boyayın ya da dışardan alacağınız bir kaç çift renkli terliklerin içini toprakla doldurun işte size farklı bir saksı çeşidi.

Eğer çanak şeklinde birkaç renkli kabınız varsa bunları kalın bir halat yardımıyla birbirine bağlayın ve balkon duvarınız için değişik bir saksı modeli elde edin.

Benim bunlarla uğraşacak vaktim yok diyorsanız o zaman çeşitli yapı marketlerinden alacağınız şık balkon saksıları ile yine farklı bir ortam yaratabilirsiniz. Yeterki isteyin siz istedikten sonra olmaz diye bir şey yok.

[​IMG] [​IMG]