Defne Joy Foster neden öldü

Konusu 'Haberler' forumundadır ve HazaN tarafından 2 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. HazaN Admin

Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni ne?
    Defne Joy Foster dün gece bir arkadaşının evinde gece saat 3 sularında ölü bulundu. Ölüm nedeni hakkında daha kesin bir açıklama yapılmazken Solunum yetmezliği ve Kalp Krizi sonucu öldüğü sanılıyor.

Konuyla ilgili pek çok haber medyada söylenti halinde dolanırken işin aslı yapılacak otopsiden sonra ortaya çıkacak.
    Kadıköy Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Foster'ın ölü bulunduğu Caddebostan Tanzimat Sokak'taki 3 katlı binaya geldi.

Savcı ve olay yeri inceleme ekiplerinin, buradaki incelemeleri sürüyor.

Bu arada, astım rahatsızlığı olduğu öğrenilen Defne Joy Foster'ın, dün gece arkadaşlarıyla eğlendikten sonra arkadaşı Kerem Halit Altan'a ait bu eve geldiği öğrenildi.
    Gelişmeleri sitemizde sıcağı sıcağına bulabilirsiniz.

Defne Joy Foster'ın kesin ölüm nedeni 1,5 ay sonra açıklanacak adli tıp raporunda belli olacaktır.

Adli Tıp uzmanlarının yaptığı tetkiklerde Foster'ın elle yüz kapatmak ya da boyundan sıkmak suretiyle havasız kalarak ölümünün mümkün olmadığı da tespit edildi.

Kimya ve Morg İhtisas Daireleri'nde yapılan ayrı ayrı tetkiklerde Foster'ın, kanında uyuşturucu maddeye rastlanmazken alkol çıktığı öğrenildi.

Foster'ın ölüm nedeni ise kronik solunum yetmezliği hastalığı olan KOAH olduğu tespit edildi.

Rapora göre, Foster'ın nefes borusuna kaçan kusmuk ölümüne neden oldu. Hazırlanan rapor, soruşturmayı yürüten savcılığa bu hafta gönderilecek.

Defne Joy Foster resimleri için TIKLAYIN

2. HazaN Admin Yönetici Admin

Cevap: Defne Joy Foster neden öldü

Defnenin ölüm haberine ünlüler ne dedi...

EBRU ŞALLI: Kalbi yüreği çok güzeldi.Toprağı bol olsun, hala inanamıyorum şaşkınım :(

ECE ERKEN:Ne kadar acı...bu genç yaşta ölümler...Allah ailesine sabır versin...hayat ne kadar basit aslında...yaşıyorsun ansızın gidiyorsun..

ELİF GÜVENDİK: Offffff tüylerim diken diken moralim sıfır dünya tatlısı bir oğul,eşi ,ailesi... Allah sabırlar versin çok zor çokkk..

GİZEM ÖZDİLLİ: Çok üzüldüm çok.. bu nasıl bir kader genç anne...

LEVENT ÜZÜMCÜ: Sanırım beyaz camdakiler gerçekten hiç ölmeyecekmiş gibi geliyor insana. O enerjiyi toprak nasıl hazmedecek bilemiyorum...

MESUT YAR: Günaydın(!) Defne Joy ölmüş. Hakikaten üzüldüm. Sıkı bir dost, zararsız bir insandı. Nur içinde yatsın...

NEDİM SABAN: Hani sabahlar neşeli başlayacaktı? Bu bir şaka olmalı!

PETEK DİNÇÖZ: 33 yaşında etrafına neşe saçan Defne'nin ölüm haberine inanamıyorum. Çok üzüldüm...

RAHŞAN GÜLŞAN: Acun'un da en küçük bir bilgisi yok neden olduğuna dair. O sürekli "bebeği bir yaşındaydı" deyip duruyor kontrolsüzce...

REYHAN KARACA: Bebeciği vardı,dünya güzeli bir annesi vardı.Allah anacığına sabır versin.çok severdim çok özeldi benim için çok.

YUNUS GÜNCE: Defne Joy depremi. Ölmüş . Çok....ne diyim...sarsıldım. Boş bakıyorum şu an.Bom boş!
  3. Aysell Üye

Şok geçirdim şu an, hala inanamıyorum yaa. Daha geçen gün yarışmada neşe saçıyordu etrafına :f20: Mekanı cennet olsun..:f8:
  4. cCasT Üye

Kimsenin günahını almak istemiyorum ama sanırım defne uyuşturucu kullanıyordu. Ölmesinin sebebi ise uyuşturucudan kaynaklanıyor sanırım
  5. YAREN Üye

Mekanı cennet olsun duyduğumda çok üzüldüm. Bildiğim kadarıyla Defne Joy Foster'ın astımı vardı ve o nedenle hayatını kaybettiği söyleniyor.
  6. beren saat Ziyaretçi

gerçekten çok üzüldüm allah rahmet eylesin... çokta iyi arkadaştık oysa :(

Benzer konu başlıkları: Defne Foster
Forum Başlık Tarih
Magazin haberleri Defne Joy Foster 1. yılında anıldı 2 Şubat 2012
Haberler Defne Joy Foster'in kesin ölüm nedeni nedir 3 Haziran 2011
Sosyal Konular Defne fosterin ölüm nedeni belli oldu.. 20 Mart 2011
Haberler Defne Joy Foster Adli Tıp Ön Raporu 13 Mart 2011
Haberler Defne' joy foster in annesi konuştu! 13 Şubat 2011