Daum: Görevime devam ediyorum

'Spor Gündemi' forumunda Lmn tarafından 17 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Lmn

Lmn

Daum: Görevime devam ediyorum

Daum, Aziz Yıldırım'la görüştükten sonra görevine yarından itibaren devam edeceğini söyledi.

İstanbul'a dün gece gelen Alman teknik adam, durumunun netleşmesi için sarı-lacivertli yöneticilerle görüşmelere başladı.

Geçen sezon takımını Turkcell Süper Lig'de ikinci yapan ve şampiyonluğu Bursaspor'a kaptıran Daum ile yapılan görüşmenin ardından Alman teknik adam yaptığı açıklamada, yarından itibaren görevine devam edeceğini söyledi.

Daum, gazetecilere sadece kendi söylediklerini yazmasını önerirken, son günlerde basında çıkan haberlerin hoş olmadığını ifade etti.

DAUM: GÖREVİMİN BAŞINDAYIM

Christoph Daum toplantıdan sonra yaptığı açıklamada "Yarın saat 9:00'dan sonra görevime devam ediyorum. Benim çalışmalarımla ilgili durumları yarın kulübe ileteceğim. Önümüzdeki iki yıl da Fenerbahçe'de teknik direktör olarak çalışacağımı düşünüyorum. Benim düşüncem Fenerbahçe'nin başarısı için her türlü katkıda bulunacağım. İyi bir toplantı oldu. Önemli olan Fenerbahçe'nin geleceğidir. Son günlerde çıkan tüm spekülasyonlar umarım biter. Önümüzdeki günlerde bir açıklama yapacapım" ifadesini kullandı.

SERGEN YALÇIN: İYİ BİR KARAR DEĞİL

NTV SPOR yayınına katılan Sergen Yalçın bu kararın tazminat problemi nedeniyle alındığını ve hatalı bir karar olduğunu söyledi. Yalçın Daum'un başarılı olacağını düşünmediğini sözlerine ekledi.

Fenerbahçe Kulübü'nün bu toplantı sonrası bir açıklama yapması bekleniyor. Açıklama ve gelişmeler an be an burada olacak...