Dantel Modelleri

'El Becerileri' forumunda Ezlem tarafından 8 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. Dantel meraklıları için seçtiğimiz şık yuvarlak dantel modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. El emeği göz nuru olan danteller kızlarınızın çeyizinde büyük ilgi görecek. Modern evlerde artık dantel kullanılmasada hala dantel geleneği anadolunun çeşitli kesimlerinde büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Bende kızımın çeyizine bunlardan birer tane hazırlatmayı düşünüyorum.
    Dantel Modelleri1. Dantel Modelleri2. Dantel Modelleri3. Dantel Modelleri4. Dantel Modelleri5. Dantel Modelleri6. Dantel Modelleri7. Dantel Modelleri8. Dantel Modelleri9. Dantel Modelleri10. Dantel Modelleri11. Dantel Modelleri12. Dantel Modelleri13. Dantel Modelleri14. Dantel Modelleri15.

2. hmm güzel görünüyolar
    emeğine sağlık ezlem

3. model beğenebildinmi sulfi içlerinden :f106: :f106:

tabiki şaka ben bayılırdım dantel örmeye malesef pc ile tanışana kadar iğne oyasından salon takımı bile yapmıştım hey gidi günler heyy:f30: :f30:

aman neyse işte nostajikmi oldu ne biraz :f196:

teşekkürler ezlem hepsi çok güzel ikisini aldım bile boş vaktim olursa yaparım mertin çeyizine belki :f20:

4. çok güldüm sulfi yorumuna:f106: emeğine sağlık EZLEM:f118: hepside el emeği göz nuru.İşleyenlerin ellerine sağlık

5. hımmmm çok güzelmişler:f106: :f106:

ewet harikalarrr emeğine sağlık Ezlem:f196:

6. Hepside çok güzel gözüküyorlar. Ben hiç beceremem örmeyi. :( Laf aramızda düğmeyi bile zor dikerim. :f106:
    İyiki bu işi yapanlar var. Mesela annem ve ablam çok maarifetlidir. Onlar yapar ben kullanırım. En üstteki tepsi örtüsünden de annem yapmıştı bana. İnsanın kendi emeği olmayınca kıymetini bilemiyor sanırım.Çay döküldü diye bir tonda fırça yemiştim. ;) :

7. durun ya bende merak ettim baktım çok güzellermiş yorum yapmadanda çıkmayayım :f106:

8. :)))liderde beyenmiş bu iş tammadır harikaydı üstekini bende ördüm

9. çok güzeller ezlem ama ben hiç beceremem sen bana birtane yapsan :f106: :f106: :f106:

10. Emek isteyen bir iş.. Bir zamanlar yani tarihler M.Ö gösterirkene ben yapardım..

Ama artık pc var maalesef yapmıyor, lazım oldugunda parayı bastırıp alıyorum :f106: :f106:

Bu arada beyler çok heves etmişler bir dantel kursumu açsak diyorum :f106: :f106:

11. Emeğe saygı demiş teşekkür etmişler niye utandırırsınız beyleri yav aaaaaaa
    birdaha girmeye utanacaklar bu konulara :f106: :f106:

12. Hepside çok güzel görünüyorlar yapanların ellerine sağlık seninde emeğine sağlık bizlerle paylaştığın için tşkler EZLEM...:f97:

13. Ben tualin konusunu okurkene bu topic aklıma geldi bi yad edeyim dedim..:D :D :D