Damardan Sözler

'Karışık Sözler' forumunda DiScOvErEr tarafından 12 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdım tarihdende ben silerim

Yol sen olsan yorulmadan yürürüm. Rüya sen olsan hep uyurum. Gece sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesi m sen olsan şimdi ÖLÜRÜM!

Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana olan herşeye lanet ettim...

Her agladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu düsün,aglarken cok aglamada o kursunlar beni öldürmesin

Her genç delikanlının bir sevgilisi olabilir ama, Her genç kızın bir delikanlı sevgilisi olamaz.

Biz sevgiliye çiçek verenlerden değil, arkadaşa can verenlerdeniz. biz feleğin çemberinden geçmiş alemci gençleriz...

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir...

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIM

Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde....!!!

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım

2. Cevap: Damardan Sözler

Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen Ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir.

FİRARİ SAATLERİN ARDINDAN GELEN İSYANKAR SOKAKLARIN TÖVBEKAR COCUKLARIYIZ BİZ SEVDİĞİMİZ İÇİN YASAR DOSTUMUZ İÇİN ÖLÜRÜZ VEDE HİÇBİR ZAMAN HİÇ BİR YERDE HİÇ KİMSEYE HESAP VERMEYİZ

Her agladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu düsün,aglarken cok aglamada o kursunlar beni öldürmesin

Biz sevgiliye çiçek verenlerden değil, arkadaşa can verenlerdeniz. biz feleğin çemberinden geçmiş alemci gençleriz...

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir..

ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi şerefsizlere kahpeler çokturrr

ben seninle toğrağa girerim diyenleri çok gördüm ben öyle diyenleri toğrağa hep yanlız göndüm.

İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm..

Kiymet bilmeyen kalbe sevgim haram,yolunu bekleyip gelmeyene yazıklar, sevdim deyipte aldatana lanet,beni sonsuza kadar sevene bu canim kurban olsun!!!

3. Cevap: Damardan Sözler

Cok Tesekkur Ederim BUNLAR COK İSİME YARAR HEMEN KAGIDA GECİRİOM :f30::f30::f196::f40: :f40:

4. Cevap: Damardan Sözler

Hem damar hem de bıçkın delikanlı sözleri olmuş :)

5. Cevap: Damardan Sözler

BARBİE DEĞİL HARBİ KIZLARDANIM HER GELNE DEĞİL ADAM OLANA BAKARIM...
    GÖNLÜNDE YER YOKSA BANA GÜZELİM FARK ETMEZ BEN AYAKTADA GİDERİM...
    BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME YANARKEN BELKİ SEN BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMAKİ BİRTANEM BİRGÜN SENDE SEVECEKSİN...
    NE SENİ UNUTTURACAK KADAR ZAMN GEÇECEK NEDE GEÇEN ZAMN SENİ UNUTTURMAYA YETECEK BIRAKIP GİTSENDE UNUTURUM SANMA ZAMN ALIŞMAYI ÖĞRETİR AMA UNUTMAYI ASLA...
    ÖLÜMÜNE BİR SERSERİYİ SEVMİŞTİM DEĞMEZMİŞ MEĞERSE BENİM SERSERİM ŞEREFSİZİN ÖNDE GİDENİYMİŞ...
    BİZİ BİZDEN BAŞKA KİMSE İLGİLENDİRMEZ KİMSEDE BİZİMLE İLİGİLENMESİN GEREMEZ...:f118:
    YENİ BİR SAYFA AÇTIM KENDİME İÇİNDE SEN YOKSUN KALBİM HAYVANAT BAHÇESİ DEĞİLKİ İÇİNDE SENİN GİBİLER OLSUN

6. Cevap: Damardan Sözler

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIM bende:S