DaMaR sÖzLeR-DaMaR mEsAjLaR

'Karışık Sözler' forumunda Mirayy tarafından 10 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. ♥ Kötü günümde katkısı olmayanın iyi günümde hissesi yoktur

♥ Eğer seviyorsan birisini adam gibi sevmelisin yoksa onu kaybedersin

♥ Şişeyi elime alınca gelir dost bildiklerin, şise dibine vurunca gider dost bildiklerin

♥ Biz hiç bir gemiyi kaçırmadık. Onlar eksik gittiler

♥ bir tek sen varsın birtek sen adını anmadığım yüzüne bakmadığım bir tek gün bile üzülüp ağlamadığım bir tek sen varsın salırıp doyamadığım

♥ dunydaki her dostluğun cennette bi meleği varmış ve bozunlar her dostluğun meleği hep ağlarmış! kimse bizim meleğimiz ağlamayacak demesin

♥ Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir

♥ Çok sevdim suç sayıldı Hiç sevmedim kabahat Bir his diyorki bana Ölde kendini arat

♥ zamanı gelince duyacaksın belki geç olacak ama beni anlayacaksın çünkü sende bir seveceksin

♥ Seni sevecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır

♥ Dostumun sevgisi, düşmanımın nefretinden daha gerçekçidir

2. Cevap: DaMaR sÖzLeR-DaMaR mEsAjLaR

♥ Ne orhan ne ferdi anlamaz ki halimi, sen söyle müslüm baba nerden sevdim o zalimi

♥ Dostlarımı tanıdıkça düşmanlarımı arar oldumm

♥ dağlar önümde eğilirken kayalara yalvarmam!

♥ Suskunluğum asaletimdendir!

♥ İnsanlar bazı şeyleri kazanırken bazı şeyleri de kaybeder. Umarım kazandığın şey beni kaybetmeye değer

- Né iLktin, Né Sondun. Yãşãdıgım hãyãt iÇinDé küCük ßir oyuñduñ!

Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdım tarihdende ben silerim

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım

3. Cevap: DaMaR sÖzLeR-DaMaR mEsAjLaR

hayatta tek suçum seni sevmek olsun be gülüm