damar nick aşk mesajı yokmu

'Soru Cevap' forumunda zamaneanne tarafından 21 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

1. en damar aşk mesajlarını öncelikle forumdaki güzel sözler ve mesajlar bölümünde bulabilirisniz. Bunun yanında yardımcı olması açısından işte sizlere en damar aşk mesajları ve nickler:

Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez, bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur. Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamıdır.

Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir.

Dostun dostumdur, düşmanın düşmanım.

Atasını tanımayan, it peşinde gezer!

İki kişinin bildiği sır değildir.

Biz ölmeyi çoktan göze aldık da, yanımızda kimleri götürücez onu düşünüyoruz.

İnsana güvenme ölür, ağaca yaslanma kurur.

Her gün olan yenilik, benim geleneklerime bir ihanet ve hakarettir.

Sen çiftlikte at tımar ederken, biz insan tımar ediyorduk.

Kurtlukta kanun, düşeni yemektir.

Azdan az, çoktan çok gider. Namımızın büyüklüğü, dostlarımızın büyüklüğündendir.

Her şey yalan! Benim hayatımda tek gerçek sensin...

Tetik düşer Alem bİter Bu Deli Çocuk O zmn Gider.
    Kahpe alem bizi Siz Değil inancımız Yıkar.
    Bizim İnancımızda ASla Yıkılmaz...
    BİTLİS Merkez kafasına göre herkes...

Hayat yolardan Çizilmiş Olsa Bile Birini Seçeceksin. Seçtiğin Yolda Ölüm Olsa Bile SELAM Verip Geçeceksin

Çekeriz Emaneti Bozarız Adaleti Mahallemizden Geçilmez Elimizden Su İçilmez Biz Ahlat Çocuğuyuz Bize Racon Kesilmez

SerSeriyim SerSeri SokakLardır EvimDinLe Cici Kız DinLeSanıyorsun ki SerSeriLer AğLamazSerSeriler ßir ßir Ağladımı Kimse Tutamazİnanki Sosyete Kızı Herkes SerSeri Olamaz.

Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz . Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

hayat kalbini okuyacak bir şarkıcı yaratmadıysa, aklını konuşacak bir filozof yaratır.. .

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde... gölgem bile boğmak için fırsat arıyor!!!

bıcaklar kesmedi de tenimi bir kötü sözle öldüm...

düşünce şeytandan davranış tanrıdandır hangi düşüncenin davranışa dönüşeceğine karar verense insandır!!!

zaten büyük aşkların adamı olamazdın sen. adresim yalnış kahramanım yalnıştı!

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

A$k KıZ Arkada$ıNıN DuDaqıNDaN ÖpMeK Kadar UcuZsa ßeNDe O A$kI SaTaCaK KaDaR $eReFSiZiM.

bütün trajediler ölümmle biter bütün komediler ise evlilik le!

sevda dudaklarımdan akan sözcükler değil yüreğimde kanayan yaram

zırhın içinde olan kaderdir evladım insan değil

öpüyorsam AYRILIĞI gözünden,
    söküyorsam YÜREĞİMİ göğsünden,
    geçiyorsam gözlerinin içinden,
    sana olan SEVDAMDANDIR bilesinnn...

Eğer içiyorsam rakıyı , eğer gözlerim eskisi gibi değilse, yürüyüşüm değişmişse.KİME NE !!!

Elli elli yüz biz müslümcüyüz:: Arabesktir tarzımız müslüm baba baş tacımız

Ben keder üretir dert yaratırım aleme ibrettir herbir sattırım kırk yılın başında halim hatrım sorulsa ne yazar sorulmasa ne !!!

Kadere rest cektim İSYANLARDAYIMMMMMM !!!

NİCKLER

Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın

senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın

Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı

ніς віЯ аşк карıdaи ςıкмаІаЯІа вітміγоЯ

υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ göиdєЯміŞsіи
    віЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ

Đüиγаγа иєfЯєтіиі кυѕмак мı γаda ѕєѕіиі кıѕıр ѕυѕмак мı Şімdi кєиdiиє віЯ γоІ ѕєς γаda вυ důиγаdаи ωаzgєς

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

Seni görmek su senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum...

Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice Dertleri Çektim.. Bu Başka Türlü.