Damar Aşk Sözleri Facebook

'Güzel Sözler' forumunda EyLüL tarafından 30 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

1. Kısa Damar Aşk Sözleri 2012

Facebook Damar Aşk Sözleri 2012

Sanki hiç gitmemiş gibi bekliyorum seni, sanki sesini duyacakmışım gibi bir gün gelirsin diye bekliyorum beni bırakıp gittiğin yerde.

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi

Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir

Tesadüfen doğduk mecburen yaşıyoruz

Seni Severim, Seni Sevenide Severim, Seni Benim Kadar Sevenide Kurşuna Dizerim

Rahat Ol Yapma panik Hazır Ol oLma atik Bu Dünya Ne Sana Kalır Nede Bana Yaşamaya Bak Fazla Yapma Merak…

Seni Düşünmek Bitirdi Beni Bırak Artık Bu Aşk Defterini Ben Yazdım Hikayemi Sonu Toprak Sen beni Bırak..

öLümü Seçtim hayat Bırakmadı Peşimi Seni Sevdim Severken Ben Zaten Bittim Güzelim..

Sözlerim Sana kapak Olsun, Kelimelerim Sana örnek Olsun, Bunları Bir Yere Yaz Sana Ders Olsun Koçum..

Biz Tesbih Sallarken Siz 3 Tekerlekli bisikletlerle yarış yapıyordunuz mahallede…

Ben Seni Severken Sana Hasret Kaldım Ben Senden Ayrılırken öLümLe Tanıştım…

Sen Benim Ne Sevgimi hak Edicek Bir Aşk Yaşattın içimde, nede beni Hak Edicek Sen Oldun Garip Sevgimin içinde..

Her içtiğim Birada Buluyorum Seni, kadehlerin içinde resmin şişenin dibinde bitmiş Sevdan Saklı bebeğim..

Ben Sigarakolik bir insanım Gittin beni Bıraktın Heder Sıgarada Gördüm Seni oLdum Derbeder çekiyorum Yine Zehirini içime Aşk Bu gelip geçer.

Anlamlı yok Sensiz hayatın Anlamlı yok bugünün yarınların, her aklıma geldiginde adını haykırırım sessiz kalır gözlerim, gözyaşlarımla isyan ederim

Sonu Yok Sessizliğimin, sonu yok sensizliğe döktüğüm gözyaşlarımın, hep hayallerimde seni sakladım, benim için bir sen vardın hayatı seninle yaşadığım

Ayrılığın tadını sen gidince anladım, sensizliğin kahrını gözyaşlarımla suladım, belki bir gün dönersin diye kalbime bir umut bağladım, umudumun adı sensin kalbimden çıkaramadığım..

Bugün gözlerimin hayata küstüğü gündür, bugün nefes alırken aldığım nefes ile boğulduğum tek gündür, bugün Sensizliğimin ilk günüdür..

Seni Sözlerde Değil Şarkılarda yaşattım Seni Hayalinle Degil Kalbimde yaşattım Bırak Bu inadi Gel Artık Bana Sensiz Olamam Sevgilim Bu Son Veda..

Yaramın Derdi Sensiz Senin belan benim Ya Bu yara kapanacak, Yada Bu dert ikimizide öLdürücek…!!!

Biz Aşkı Sosyetik yerlerden Almadık Güzelim Biz Aşkı Atamızdan Aldık Babamızdan Gördük Kendimize Uyarladık Sana Gösterdik..

Tutki Ellerimi Bitmesin bu Sevgi, beni öyLe bir Sev ki Senden Başkasını Görmesin Bu Deli…

Hep Derdim ya Sen Ol hayatimda ya Ecel Olsun, Sonunda Sen oldun hayatımda Ecelde Yanında Kdv Oldu Güzelim..

Biz Anlamayız Sosyetik Sevgiden, Damar Sözlerimizdir Bizi Yücelten, Al Bu Sözlerim Sana Ders Olsun! Oda Olmadı Bu Sevgimin Nefreti Sana Kapak Olsun!!!

Bıraktım Artık Sevmeyi, Senden Sonra OLmadı Bu Yürek Böyle NefretLi, Aşkın Adı Artık yalan Sende Oldun benim için Yalan Bir roman…