Cupid Dizisi (2009)

'Medya Bölümü' forumunda Aysell tarafından 28 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

"Travor Hale" namı diğer "Aşk Tanrısı" sıradışı karakteri ile sevmek-sevilmek-ilişkiler ve aşk üzerine "Cupid 1998" adlı yapımı dizi ile aynı isimle dizinin yeniden çeviriminde bizlerle buluşuyor.
    Veronica Mars'ın yaratıcısı Rob Thomas'ın elinden çıkma bu komik Darama'da Travor kendisini Aşk Tanrısı olarak görüyor ve Olympos'a dönebilmek için işinin en az 100 kişiyi bir araya getirmek olduğunu idda ediyor,???...yoksa kendizi gerçekten Cenneten aşk oku ile dünyaya gönderilmiş bir melek mi ?.
    Dr Claire Allen bir şey hatırlamadığı Travor'un klinikteki doktorudur ve kendisine akıl sağlığı ile ilgili yadım ederek klinikten çıkarmaya yardım eder,ama çıktıktan sonra farkederki Trevor kendisini kandırmış ve Aşk Doktoru olarak çalıştığını söylemiştir.Yunan mitolojisinden çıkma bilgileri ile herkesi kendisine hayran bırakan Trevor("Bobby Cannavale"Will and Grace,Six Feet Under),Clair(" Sarah Paulson"Deadwood) ile birlikte güzel bir ikili olacaklardır.Band of Brothers'den tanıdığımız "Rick Gomez" ve Las Vegas,The Nine,Prison Break,Crossing Jordan bölümlerinde de gördüğümüz "Camille Guaty" diğer karakterler.
    Travor hem kim olduğunu bulmaya hem de söylediği gibi 100 kişiyi mutlu etmeye çalışacakır.

Travor karakterine hayran olmamak elde değil,sıradışı yaşam tarzı ile hayatı bir oyun olarak görüyor ve insanları mutlu etmeye uğraşıyor.ABC sayfasında 11 dakikalık videosu ve promolarını izlemek gerçekten diziye hemen ısınmamızı sağlıyor.Şimdilik 7 Bölüm çekilmiş ama bununla kalacağına tahmin vermiyorum.

Başlama Tarihi:(Mar/31/2009)
    Tür:Drama-Comedy
    Kanal:ABC ( USA)
    Süre:60 Minutes