Cuma Mesajları Yazılı

'Karışık Sözler' forumunda Masal tarafından 28 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

 1. Yazılı Cuma Mesajları


  En Güzel Cuma Mesajları Yazılı


  Yine Nasip Oldu ,Yine Bir Bayrama Ulaştık ,Yine Bir Cum'a'ya Vardık ,Rahman'a Hamd'ü'Senalar Olsun ! Cum'a'mız Mübarek, Bereketli ve Nurlu Olsun


  İmkanların bittiği yerde iman vardir. Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük ALLAH vardır. Cumanız Mübarek Olsun.


  Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyorUmudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi Cumanız mübarek olsun


  Ya Rabbi cumayı en bereketli gün yaptığın gibi bizi de o günün bereketiyle bereketlenenlerden eyle. Cuma'mız Mübarek Olsun. Hayırlı Cumalar.


  Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Amin. Cumamız mübarek olsun.


  Cuma,fakirlerin Haccıdır ve müminlerin,gök ehlinin bayramıdır,Cennete de bayram günüdür,Günlerin en iyisi en şereflisi Cuma dır.''


  Kalbimiz imana, gönlümüz islama, dilimiz Kur'ana, kulağımız ezana, gözümüz nura, evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Amin. Hayırlı Cumalar.


  Bu güzel cuma gecesinde, rahmetin gök yüzünden yağarken, sana açılan elleri ve çekilen salavat şerifleri boş çevirme Allah'ım. Hayırlı Cumalar dilerim.


  Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor.Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun..


  Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçiniz olsun. Cumanız mübarek olsun.


  Bütün güzeliklerin kilidini kendinde bulunduran "Rabbim" Hakkımızda en hayırlı kilitleri aç cumamız bayram tadında olsun inşaALLAH.


  Ya Rabbi! Sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme, amin. Hayırlı nurlu cumalar.


  Allah'ım! Dillere destan, gönüllere ilaç rahmetin ile merhametini dileniyor ve bizleri insan olarak haşretmeni istiyoruz. Hayırlı nurlu cumalar.
   
Yükleniyor...
- Cuma Mesajları Yazılı Forum Tarih
En güzel yazılı cuma mesajları Karışık Sözler 6 Eylül 2013
Resimli cuma mesajları yazılı Güzel Sözler 14 Aralık 2012
Sevdikleriniz için Cuma Mesajları Yazılı Karışık Sözler 17 Eylül 2012
Resimli yazılı cuma mesajları Karışık Sözler 3 Eylül 2012