Cuma Günü Mesajları 2014

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 22 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Herkese hayırlı cumalar diliyerek sizler en yeni cuma günü mesajları ile başbaşa bırkaıyorum.Özelliklesosyal ağlarda Facebook ve Twitter gibi paylaşım sitelerinde sevdiklerinizin eşiniizn ve dostlarınızın Cuma gününü kutlamak için aşağıda sizlerle paylaşacağım kısa Cuma günü mesajalrını kullanabilirsiniz.

En Yeni Cuma Günü Mesajları:

Hayırlı Cumalar Cumanız Mübarek Olsun

Bu mübarek cuma gününde dualarınızda benide hatırlamayı unutmayın Cumanız Mübarek olsun Dostlar

Hayırlı,Huzurlu huşu dolu bir cuma günü geçirmeniz dileğiyle Cumamız Mübarek olsun.

Hayırlı Cumalar hayırlı günler tüm islam aleminin ve tüm müzlüman din kardeşlerimizin Cuma Gününü kutluyorum

Öyle bir dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın...Şeytandan yaradana sığınki sefsin seni değil sen nefsini yakasın Hayırlı Cumalar

Günlerinizin en faziletlisi cuma günüdür. Bu sebeple o gün bana çoksa Salavat u Selam getiriniz. Zira sizisin Salat u Selamlarınız bana sunulur. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumlar!

Bu Mübarek cuma gününde yaptığınız tüm dualar ve ibadetler kabul olur inşallah.

Allah yeni bir cuma gününde bizleri buluştursun inşallah Hayırlı Cumalar.

Nasıl yaşarsan öyle ölürsün. Öyle bir yaşaki Rabbim, kulum senden razıyım desin...Hayırlı Cumalar!

Allah'tan bir dua gibiPeygamber'den bir amağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar...

Selamun Aleykum '' Eğer Din, Ölümden önce bir işe yaramazsa, Ölümden sonra hiçbir işe yaramayacaktır '' Hayırlı Cumalar!

Allah'ın Selamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın Cumamız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.