Corcinyos İçin Yasin-i Şerif

'Dualar ve Faziletleri' forumunda Wish tarafından 27 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. yasin suresi,yasini şerif dinle,yasin suresi dinle

Hüseyin kardeşimize Allahtan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun. Onun için bundan sonra yapabileceğimiz tek şey dualarımızı göndermek. Rabbim şimdiden kabul eylesin.

[SES]http://www.fileden.com/files/2008/6/12/1956000/36-Yasin-01.mp3[/SES]

[SES]http://www.fileden.com/files/2008/6/12/1956000/36-Yasin-02.mp3[/SES]

[SES]http://www.fileden.com/files/2008/6/12/1956000/36-Yasin-03.mp3[/SES]

Dinlemek isteyen arkadaşlarımız 2.ve 3. playerleri kapatıp bittikçe diğerlerini tek tek açarak dinleyebilir.

2. allah kabul etsin wish allah kardesimizin mekanını cennet etsin:)

3. evet yapılabilecek en güzel şey Allah kabul etsin tüm okunan kuranlarımızı ve dualarımızı:):)

teşekkürler Wish

Nur içinde yat cennet mekanın olsun Hüseyin :):)

4. mekanın cennet olsun kardeşim :)

5. teşekkürler wish

allah dualarımızı kabul etsin.

6. Ben dinleyemedim ama galiba dua okundu Allahım kabul etsin Allah sendende razı olsun Wish:)

7. Mekanin cennet olsun.
    Rabbim kortugundan emin,umduguna nail eylesin

8. Allah rahmet eylesin.
    Mekanın cennet olsun hüseyin..

9. Ankebut suresinde yaratıcı'' Her can ölümü tadacaktır. Sonra bize döndürüleceksiniz.''
    Hüseyin kardeşimize Allah'tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.
    Hüküm büyük yerden olunca biz kullara amenna demekten başka çare kalmıyor.Mekanınız
    cennet olsun Hüseyin Kardeş.:):):)

10. Mekanı cennet olsun.Allah dan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.Dualarım seninle Hüseyin kardeşim .Rahat uyu .Allahım kabir azabından korusun.Teşekkürler Dileğimm.

11. Allahım kabul etsin inş,emeğine sağlık arkadaşım

12. Allahım rahmet etsin,dualarımızı kabul etsin:)

13. allah kabul etsin güzel düşünmüşsün hüseyin kardeşimizinde mekanı cennet olsun

14. Allah'ım kabul etsin..:)Teşekkürler WisH Ablacım..:(:(

Allah'ım ne olur onuı cennetinin en güzel yerlerinden birine yerleştir.. Sen ona rahmet et Allah'ım.. Dualarımızı kabul et Rabbim..:)

15. Mekanın Cennet olsun sevgili kardeşim Hüseyin.
    Ölüm tabii ki üzüdür ancak hayatın sonu değil başlanğıcıdır.
    Ölülerimize yapacağımız en güzel şey onların ardından ulaşabilecek
    dualar,Fatihalar,Yasin ve hayır hasettır....

16. Dilekçim çok güzel düşünmüşsün canım Kur'an okumayı bilmeyen dostlarımız varsa burdan dinleyip Corcinyos kardeşimiz için dua edebilirler.
    Bundan sonrasında aklımıza her geldiğinde ruhuna göndereceğimiz bir Fatiha onu unutmadığımızı gösterecek
    Ruhun şad olsun Hüseyin :)

17. Çok iyi düşünmüşsün canım Allahım kabul etsin .:)

18. Mekanın Cennet Olsun Corcinyos :):)

19. Çok teşekkürler arkadaşlar iyiki varsınız..

Şu fani dünyada gençliğin malın mülkün ne kadar önemsiz olduğunu iyice kavradığımız bir aşamadayız.. Şu an kardeşim için dua etmekten başka elimizden gelen başka birşey yok.

Düşünceli ve ince davranışınızdan ötürü tekrar teşekkür ederim....