Çöp toplarken keşfedildi!

'Haberler' forumunda chemist tarafından 8 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Çöp toplarken keşfedildi!

Arjantin'de benzerine ancak peri masalında rastlanacak bir olay gerçekleşti. Başkent Buenos Aires'te çöpçülük yapan 16 yaşındaki Daniela Cott, sokakta keşfedilerek, moda dünyasının en gözde mankenlerinden biri oldu

9 çocuklu bir ailenin 4’üncü çocuğu olan Daniela Cott, zengin muhiti Palermo’da çöpleri karıştırırken, yoldan geçen mücevher tasarımcısı Marina Gonzalez’in ilgisini çekti.

Gonzalez, kızın doğal güzelliğini farketti ve kendisine poz vermesini istedi. Çektiği fotoğrafları, ajans sahibi arkadaşına gönderdi.

Genç kızın güzelliği karşısında büyülenen Marina ve ajans sahibi, ailesinden de izin alarak onu Elite Model Look mankenlik yarışmasına soktu.

176 santimetre boyu, muhteşem yüz güzelliği ve yeşil gözleriyle ülkenin en aranan mankenlerinden biri olan talihli kız, yarışmadan kazandığı parayla ailesine lüks bir restoranda ziyafet çekti.

2. Cevap: Çöp toplarken keşfedildi!

Kısa sürede ülkenin en ünlü top modeli olan Cott, şimdi tanınmış markaları peşinden koşturuyor.

Daniella, "Sokakta kağıt, şişe ne bulursak toplar, her cumartesi satardık. Nereden geldiğimi unutmadım. Zaten çöpçülük yapmasaydım belki de şimdi podyumlarda olmayacaktım" diyor.

Genç kız mankenlikten kazandığı parayla da ailesine bir ev almış. Annesi, 3 kız kardeşi ve 5 erkek kardeşi ile bu evde yaşayan Daniella şimdi daha başarılı olmak için harıl harıl İngilizce öğreniyor.

3. Cevap: Çöp toplarken keşfedildi!

Çöpün olayım topla beni :) :)

İşin şakası güzel kızmış. Yolu açık olsun.. O kurtulmuş birazda Allah vergisiyle ya diğer geçimini çöp toplamakla geçiren çocuklar..... inşallah bir şekilde onlarda bu durumdan kurtulurlar.

4. Cevap: Çöp toplarken keşfedildi!

altın çöpe de düşse altındır
    güzel heryerde güzeldir :f40:

garibim acaba evlere temizliğe de gidiyor muydu ki ?:f30:

5. Cevap: Çöp toplarken keşfedildi!

:f106::f106:

6. Cevap: Çöp toplarken keşfedildi!

Bu konu çok önemli bir mesaj veriyor demek ki neymiş meşhur olmak için evden kaçmak gerekmezmiş çöp toplayın :D

7. Cevap: Çöp toplarken keşfedildi!

Şabanın filmi geldi aklıma birden. Sonu hüsranla bitmezdir bu kızında inşallah.

8. Cevap: Çöp toplarken keşfedildi!

Ne şans varmış kızda da bizim burada çöpten ekmek toplayan çocukları da bir gören farkeden olsa :(

9. Cevap: Çöp toplarken keşfedildi!

Ben de çöp toplasam beni de keşfederler mi acaba..:f20::f106: