çoook komik

'Eğlence' forumunda asil34 tarafından 20 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Dünya nüfusuna göre her kıza iki erkek düşüyormuş.Benim hakkımı kim yiyorsa haram zıkkım olsun

zeytin gözlüm bana meylin nedendir...babanemin eski sevgilisi dedemdir
    içine birden ders yapma isteği gelirse panik yapma sakin ol.otur ve isteğin geçmesini bekle

KÜRESEL ISINMADAN DOLAYI SUSUZLUĞU ÖNLEMENİN YOLLARI:Su böreği ve sulu köfteyi az tüketelim,gidenin arkasından su dökmeyelim, kızlara veya erkeklere sulanmayalım,sulu boya yerine kuru boya kullanalım,kimsenin arkasından su sızdırmayalım, çok yürüyüp ayaklarmıza kara sular indirmeyelim, brini en fazla bi kaşık suda boğalım...havadan konuşalım sudan konuşmayalım, saman altından su yürütmeyelim...BUNU HERKESE YOLLAYALIM SUSUZ KALMAYALIM

kızlar cips gibidir uzaktan baqınca çıtır çıtır yanına gidince bildiğin patates

bu erikson başka erik yok

Nişanlıyken erkek konuşur kız dinler;evlenince ikisi konuşur mahalle dinler!

DOKTORUM SIGARADAN UZAK DURMAMI SOYLEDI, BEN DE BIR METRELIK BI AGIZLIK YAPTIRDIM...

ERKEKLER PARK YERI GIBIDIR. IYILERIN HEPSI KAPILMISTIR...

:f106: :f106: :f106: :f106:

2. Cevap: çoook komik

:))))))))):))))))))):))))))))))) tşkler cnm

3. Cevap: çoook komik

süper ya eline sağlık asil:f118::f196:

DOKTORUM SIGARADAN UZAK DURMAMI SOYLEDI, BEN DE BIR METRELIK BI AGIZLIK YAPTIRDIM...

4. Cevap: çoook komik

:f106:

5. Cevap: çoook komik

emeğine sağlık

6. Cevap: çoook komik

Nişanlıyken erkek konuşur kız dinler;evlenince ikisi konuşur mahalle dinler!

Teşekkürler Asil :f30:

7. Cevap: çoook komik

rica ederim arkadaşlar

8. Cevap: çoook komik

:f30::f30::f30:

9. Cevap: çoook komik

teşekkürler emeğine sağlık buna çok güldmm==>>ERKEKLER PARK YERI GIBIDIR. IYILERIN HEPSI KAPILMISTIR...
    :):):):):)

10. Cevap: çoook komik

Eline sağlık Asill

11. Cevap: çoook komik

bende şuna güldüm :zeytin gözlüm bana meylin nedendir...babanemin eski sevgilisi dedemdir

12. Cevap: çoook komik

Hepside komikmiş. :)