çok şık babet ayakkabılar

'Moda Rehberi' forumunda Blue tarafından 19 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Normalde ayakkabıların taban ve sırt kısımları, ayakların yayılmasını önlemek ve yük dağılımını desteklemek için daha sert ve ergonomik bir yapıda üretilmeliler. Ancak babetlerde böyle bir destekleyici bölge bulunmuyor. Bu yüzden babetler uzun süre giyildiğinde; yürüyüşte şekil bozukluğu, ayak tabanında yayvanlaşma ve düztabanlık gibi ayak deformasyonlarına neden olabiliyor.
    babet modelleri1.
    babet modelleri2. babet modelleri3. babet modelleri4. babet modelleri5. babet modelleri6. babet modelleri7. babet modelleri8. babet modelleri9. babet modelleri10.

2. Babet ayakkabıları çok seviyorum ama aldıktan sonra bir kere giyip bir kenara kaldırdığım için annem aldırmıyor artık..:f106: Bunlar da çok hoş görünüyorlar.Teşekkürler Blue Ablacımmm..:f196:

3. bana göre bisey yok sanırım ben kaçayım en iyisi;)

4. Kaçma gel buraya DarK hediye olarak alırsın alla alla;) :
    Çok güzel modeller seçmişsin ellerine sağlık Blue..:f196:

5. DarK bakiyorumda nerde bayan çorabı,bez oyuncaklar bababetler sen ordasın hayırdır neden bu kadar ilgileniyorsun bunlar yalnız biz bayanlara özel senlik bişey yok buralarda sen korku odana dön :f106::f106::f106:

ama ama artık kimseyi kandıramıyorsun ve korkutamıyorsun farkındamısın yada beni :f30:

6. Gerçekten de çok şık modeller.
    Teşekkürler Blue

7. Yazın bu tarz ayakkabılara bayılıyorum çok rahat ve şık duruyorlar.Modeller harika teşekkürler...:f196::f196: