Çok Önemli

'Haberler' forumunda Erkan tarafından 13 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar Merhaba,

Asparagas olmayacak bir mail aldım ve sizlerle paylaşmak istiyorum.

Özellikle İstanbulda yaşayan arkadaşlar lütfen daha dikkatli okusunlar.

Istanbul`da cok buyuk guvenlik alarmi var. ozellikle 5 yildizli otellere saldirilacagi yaygin bir sekilde konusuluyor. Konsolosluklar dahi bizi aradilar ve bugun konsoloslukta acil toplantiya cagirildik. Tum guvenlik onlemleri en ust seviyede. Ozel gozluklu (lazer gozlugu mu nedir?) guvenlik gorevlileri basliyor bizde yarin itibari ile. Tum misafir listesi MIT ile gozden geciriliyor. Umarim bisey olmaz ama cok buyuk bir terrorist atak olacagi bilgisi var.
    Bu aralar cok fazla alisveris merkezlerine filan gitmemek lazim, avrupa yakasinda pek dolasmamak lazim hatta.
    Bilginize,

Arkadaslar,
    Ciddi bir guvenlik uyarısı var Istanbul capında. Buyuk bir terorist eylem yapılacagı yonunde CIA, MIT gibi buyuk istihbarat birimlerinden Istanbuldaki tum 5 yıldızlı oteller ve buyuk alısveris merkezleri uyarılıyor. Mecbur olmadıkca ozellikler Avrupa yakasında dısarı cıkmamanızı tavsiye ediyorum.

2. hay allah ya bizde pu pazar oğlumla cevahire sinemaya gidicektik çok üzülecek :(:oops:

3. :f73: Uyardığınız için teşekkürler Erkan

4. uyarı için teşekkürler erkan

5. Bunlar nasıl insanlar neden masum insanları seçerlerinşallah olmaz öyle bir saldırı:f196::f196:

6. umarım kötü şeyler olmaz bu tür insanlar amaçlarına ulaşamazlar

dışarı çıkıp çıkmamak çözüm değilki siz olmassaniz bir başkası olacak yani hep masum insanların canları yanacak Alllahım böyle insanlara fırsat vermesin tüm ülkemizi böyle saldırılardan hain düşüncelerden korusun :)

Teşekkürler Erkan

7. selam erkan

isallah yanlıs haberdir :f73:

8. Belinay duyarlılığın için teşekkürler. Ben, Sen, O farketmiycek
    ama ne diyeyim dikkatli ve tedbirli olmakta fayda var.
    Arkadaşlar şunu da özellikle belirtmek isterim; Ben bu iki maili şahsıma özel aldım.
    Gönderen kişilerin görev ve isimlerini forumda belirtmedim. Ama görev ve sorumlulukları
    nedeni ile bu konu ile birebir muhataptırlar. Yani bu yazım ortalıkta dolaşan maillerden değildir. Gerçek olmaması, asılsız olması da tabi ki en büyük dileğimdir.
    Rabbim zalimlere fırsat vermesin.

9. bilgi için teşekürler erkan.ALLAH ın izniyle hiç kimse bişi yapamıyacak inşallah kursağında kalırlar :(

10. Bilgilendirme ve uyarın için teşekkürler Erkan.Özellikle alışveriş,eğlence merkezleri hedef alınıyor..Dikkatli olmak ve kalabalık yerlerde bulunmamak gerekir.
    Allah bu tür terör girişiminde bulunanlara o fırsatı vermez inşallah..

11. Bu hain planları yapanlar, herzaman önemli ve kalabalık
    yerleri seçiyor.
    Bizler çoğu zaman bunu gözardı ediyoruz malesef...
    Dikkatli olmalı ve yakınlarımızı uyarmalıyız.
    Teşekkürler Erkan :(

12. Paylastın icin tesekkürler erkan abi yineden bir istanbula falan gitsek bunu hatırlayacağım

13. Sağolasın vaalla yhaa ama sen bunu nereden bılıyorsun ?

14. gerçekten bu duyarlı davranışın için çok teşekkürler.