çok mutlu oldum

'Güncel Bilgiler' forumunda asil34 tarafından 5 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. :f118: Bu gün çok hoş bir gün oldu benim için günün üyesi oldum benide seçtikleri için herkeze tşkler ederim nihayet benimde kafama talih kuşu kondu uçuyor inşallah kuşun kanat çırpması kadar bereket gelir bana :f106:

2. GuL

GuL

Tebrik ederim asil34 :f118:Dilerim hayatınız boyunca talih kuşu sizi bırakmaz en az bugünkü kadar çok mutlu olursunuz :f40:

3. Tşk ederim cnm seninde dileklerin kabul olsun başarılı olursun hayatta hep inşallah

4. Forumdas.net Ailesine Hoşgeldiniz
    ilk olarak bu başlık altında sizi tanımak istiyoruz.

Günlük en fazla 3 konu açabilir,
    Üyelerimizin paylaşımlarına yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

Sevgi, Saygı ve Dostluğun tek adresi Forumdas.net'te mutlu olacağınıza eminiz.

Buradan forum kurallarını okuyabilir daha sonra forumlarımızda dilediğinizce gezebilirsiniz

5. forumun botu kafayı yedi sanırım :f106: önüne gelen mesaja cevap yazar oldu :f106:

asil ben de kutlarım günün üyeliğini kardeşim :f118:

6. kutlarım canım

7. neden öyle diyorsun nurdin bot bile kutluyo beni diye kıskandınmı ne :f30: :f30:

8. :f30::f30::f30:
    Offf allahım sende olmasan nurdin abi beni kimse güldüremiyecek valla:f30::f30:

bu arada tebrikler asil başarııların daim olsun :f40:

9. Botumuzun günahını alma abi. Asil mutluluktan konuyu açacağı yeri şaşırmış. Botumuzda nacizane hoş geldin demiş :f106::f106::f106:

10. :f30::f30::f30: Tebrikler Asil..

11. wishhhh alemsin valla :f106:

tebrikler asil

12. durun bot a bi fırça atayım he:f196::f196:
    kutlarım asil günün üyeliğini.:f118:

13. Yaww Discoooo ßotun bi suçu yokkiiii.. Asil konuyu yeni gelen üyeler bölümüne açmış.. ßot napsınn.. Patron ne derse onu yapıyo..:f106:

14. amma sorarım ben o bota :f196: ben günün üyesi olunca hiç kutlamaz beni :(

bir daha günün üyesi olunca kutlamassa vay o botun başına geleceklere :f30:

15. Nurdin sana kırmızı çok yakışıyor :f106:

16. Günün üyesi secilen ''Asil 34 '' ü kutlar realde hep güzelliklerin onun olmasını dilerim .Tüm sevdiklerinle niçe ''günün üyeligi'' ne
    ''' Rüzgar ne kadar sert eserse essin,kayadan alıp götüreceği tek şey tozdur. ''''

17. asil ,benim favori rengim siyahtır;) : ama kırmızı olsun elli fazla olsun diyenlerdenim
    bir de kırmızı renk kıravat dışında pek erkeğe gitmiyor bak ama kırmızı bu tenisciye çok yakışmış:f73:

18. Tenisci de tenisci yani Nurdin..:f106::f106:

19. :f30::f30::f30:
    offf offfff Allahda sizi güldürsün inşallah :f106::f106
    :