Çok Detaylara Giriliyor

'Haberler' forumunda DjTweaker tarafından 25 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. -''ÇOK DETAYLARA GİRİLİYOR''

Türkiye'nin çok önemli sorunları bulunduğuna dikkati çeken Orgeneral Başbuğ, şöyle devam etti:

''Bazen enerjimizi farklı alanlara mı harcıyoruz? Bunu demekle, 'Bu olayı görmeyelim, bu olay önemsizdir. Bu olayın üzerinde medya durmasın' kesinlikle öyle birşey ifade etmemiz söz konusu değil. Bu olay vardır. Olay tabii ki medya tarafından işlenecektir. Yoksa kimsenin kalkıp da 'Medya olarak bu olayı işlemeyin' demeye ne hakkı var ne hukuku var.

Orada da ifade ettiğimiz gibi çok detaylara giriliyor. Çok yorumlar, değerlendirmelere giriliyor. Bu kapsamda bu olaya baktığımız zaman, 'Acaba Türkiye enerjisinin büyük bölümünü bu konulara mı harcıyor? Tabii bunu sormakta yarar var, ama tekrar yanlış anlaşılmasın bu da bir olaydır, elbette üzerinde durulması lazım. O ayrı bir konu, ama çok harcıyoruz bazen enerjimizi. Ben öyle düşünüyorum. Tabii sizin için bu konu elbette birinci konu. Medya haklıdır, güncel konulara öncelik, önem veriyor, ama bizim önceliğimizle sizin önceliğiniz aynı değil.''

''Sizin önceliğinizde ne var efendim?'' sorusu üzerine Orgeneral Başbuğ, ''Bir bakarsanız çok daha farklı konular var'' dedi.
    Alıntı
    EMEĞE SAYGI

ZorDostumZor bunu beğendi.