COD 4 Online Oynayabilmek Ve Resimli Anlatım..

'Oyun Bölümü' forumunda anniccha tarafından 13 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. Resimli Anlatım Ve COD 4 Oynayabilmek

Öncelikle COD 4' ü kuruyoruz.. (Ama ASLA VE ASLA CRACK yapmiyoruz).. PunkBuster programini kurup oyunu programa gösteriyoruz..

İlk olarak 1.4 patchini indirip yüklememiz gerekiyor (Asla cracklemeyin oyunu)
    gamershell'den 1.4 patch ' linkini bulmayi resimle anlatiyim zorlanmayin

Resim 1:

sterseniz antivirüs taraması yapabilirsiniz antivir ile tarattım çıkmadı ayrıca kendi uploadım 1.4 patchini yükledikten sonra ise 1.4'den 1.5 e update patch 'ini indirip kuruyoruz ( oyunu asla cracklemeyin)

serverleri nasıl bulacaksiniz.. ona geçiyorum.Bunuda xfire adlı bir programla yapacağız xfire ı download edebileceğiniz link altta..

Yapacaklarınız

1. Indirdiginiz xfire_installer.exe Kurun...

2. 84a.exe Dosyasını "C:\Program Files\Xfire" İçine Kopyalayın. ve Kurun...

XFire nedir açıklayayım Xfire Çoklu FPS oyunları ve daha birçok çoklu oyuncu seçenekli oyunların serverlerine bağlanmanızı sağlar ayrıca xfire a arkadaşınızın(eğer arkadaşınızında xfireı varsa)ne oynadığını görebilir hemnde onunla yazılı veya sesli yazışmanızı sağlar ayrıca arkadaşınızın oynadığı servere direk giriş yapabilirsiniz.

Trafımca antivirüs taramalarından geçmişti antiivir ile tarattım bişey çıkmadı ama isterseniz sizde taratabilirsiniz.

Şimdi geçelim xfire nasıl kullanılır ilk başta tabiiki üyelik(registration)almak var

Üye olduktan sonraki açıklamalar vs vs....
    Friends bölümü...

Son olarak Servers Bölümü:

Oyunu kesinlikle cracklemeyin.. yüklemeler bittikten sonra cracklemeden direk Xfire'dan serverlara tiklayip herhangi bir COD4 serverina Cift tiklayip GİRİYORUZ..