Çocuklar İle İlgili Özlü Sözler

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 24 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Hayatımızın en güzel varlıkları Allahın bize en büyük hediyeleri olan Çocuklarımız.Söz konusu çocukla rolunca akan sular durur öyle değilmi Anne ve Babalar.Çocuklar ile ilgili özlü sözler paylaşayım derken sizlere nasıl bir başlangıç yaptım :) Neyse dediğim gibi çocuklar söz konusu olunca herşey hoş görülür diye düşünüyorum..

Şimdi sizlere hayatımızın anlamı çocuklar ile ilgili güzel özlü sözler paylaşmak istiyorum umarım beğenirsiniz.

Evlat kokusu, cennet kokusudur. HZ. MUHAMMED

Babanın faziletleri, çocukların servetidir.

Annesinden dayak yediği halde, yine anne diye ağlayan bir çocuktur aşk.

Bilir misiniz babalar kızlarına ellerini uzatırsa , kızlar onu cehenneme kadar takip eder.

Keşke çocukken fazla mutlu olmayıp birazınıda bu zamanlara saklasaydım. Lazım oluyor arada.

Annemle babamı çok kıskanıyorum, asla onlarınki kadar mükemmel bir çocuğum olmayacak.

Ulusal egemenlik öyle bir ışıktır ki, onun karşısında zincirler erir, taş ve tahtlar batar, yok olur. Mustafa Kemal Atatürk

Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.Mustafa Kemal Atatürk