Çocukken yapılan saçma davranışlar

'Eğlence' forumunda RouGe tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. 1. Evdeki bütün ayıcıklara yemek yedirmeye çalışmak ve sonra heryerin pislik içinde kalması

2. Eşyalarını sahiplenme duygusuyla yanan bir bünye olmak ve her istenen şeye "vaarr ama verememmm" demek, akabinde arkadaşlarını kıskandırmak istemek ve "senin deee vaaarr mııı" diye sıkça sorup diğer çocukları delirtmek

3.
    A: "ben 83 lüyüm."
    B: "ben 82 liyim"
    A: "hayır ben 81 liyim aslında"
    B: "ben de 80'de doğmuşum ama babamlar 84 yazdırmışlar" şeklinde geçen salakça kim daha büyük tartışmaları. Yaşlanınca da tam tersi olur; insan kendini daha genç göstermeye çalışır. İnsanoğlu işte napacan!..

4. Hadi bildiğimiz küfürleri sayalım" diyerek ve kikirdeyerek abuk sabuk küfür kelimeleri saymak.

5.Öğretmenlerin hatasız olduklarına inanmak. Hatta abartıp anneyle "ama ööretmenim bööle çözmüyor bu problemi" diye kafa tutmak

6. Yeni aldığı oyuncağı arkadaşlarına gösterip onları kıskandırmak

7. Evde ne kadar tabak çanak tepsi ayakkabı varsa hepsini alıp koltuğun üstüne dizmek

8. Sinir olunan komşu kızını kızdırmak sonra ne dersen "sensin o" dedirtmesini sağlamak sonra "sen ısırgansın" dedikten sonra o da sensin o deyince "eveet beniim" diyerek kolunu hart diye ısırmak müteakiben saçlarını yolmak peşinden lastik ayakabısını su kanalına atmak ve son olarak ters çevirip kafasını üç dört kere yere vurmak.

9. Cırt cırtlı spor ayakkabıları çapraz yapıştırmak

10. Biryerlere tırmanıp aşağı inememek her defasında anneyi sinirlendirmek, ama hic ders almamak ;bi daha bi daha tırmanmak biyerlere..

okkan ve Pardus bunu beğendi.

2. Cevap: Çocukken yapılan saçma davranışlar

Haha harika...Nerden hatırlıyorum acaba bunları :DDDD ++++ rep

3. Cevap: Çocukken yapılan saçma davranışlar

1. Evdeki bütün ayıcıklara yemek yedirmeye çalışmak ve sonra heryerin pislik içinde kalması
    Kızlara özgü bir davranıştır bu :D

4. Hadi bildiğimiz küfürleri sayalım" diyerek ve kikirdeyerek abuk sabuk küfür kelimeleri saymak.
    Bu madde için diyecek sözüm yok hangi akıllı çocuk yapar bunu acaba:f30:

4. Cevap: Çocukken yapılan saçma davranışlar

10. Biryerlere tırmanıp aşağı inememek her defasında anneyi sinirlendirmek, ama hic ders almamak ;bi daha bi daha tırmanmak biyerlere.

İşte bu benim :oops: cırt cırtları niye öyle yapardık ki :f20:

Veeee son madde çok yaramaz bir çocuktum :f196:

5. Cevap: Çocukken yapılan saçma davranışlar

7. Evde ne kadar tabak çanak tepsi ayakkabı varsa hepsini alıp koltuğun üstüne dizmek:f30::)

6. Cevap: Çocukken yapılan saçma davranışlar

1. maddeyi ben yapardım. Hatta şırınganın içine su doldururdum iğne yapardım ayılarıma. Ayıcığı kaldırdığımda münasip bir yerinden sanki bir şey yapıyormuş gibi su akardı :)

7. Cevap: Çocukken yapılan saçma davranışlar

5.Öğretmenlerin hatasız olduklarına inanmak. Hatta abartıp anneyle "ama ööretmenim bööle çözmüyor bu problemi" diye kafa tutmak

3. sınıfta bunları yapardık

8. Cevap: Çocukken yapılan saçma davranışlar

eheh tşkler güzelmiş :)
    -ben ve kuzenim gazete parcalarını uzun bir biçimde kesip camdan aşagı atar dönerek uçmasına "bilibilibili" diyerek eğlenirdik :)
    -evimde türlü türlü yemek olmasına rağmen ekmeğin arasına üzüm,domates,peynir vs. ne olursa doldurdup kapının önünde yerdim :)
    bunlarda benim yaptığım saçma şeyler :))

9. Cevap: Çocukken yapılan saçma davranışlar

6. Yeni aldığı oyuncağı arkadaşlarına gösterip onları kıskandırmak

7. Evde ne kadar tabak çanak tepsi ayakkabı varsa hepsini alıp koltuğun üstüne dizmek

8. Sinir olunan komşu kızını kızdırmak sonra ne dersen "sensin o" dedirtmesini sağlamak sonra "sen ısırgansın" dedikten sonra o da sensin o deyince "eveet beniim" diyerek kolunu hart diye ısırmak müteakiben saçlarını yolmak peşinden lastik ayakabısını su kanalına atmak ve son olarak ters çevirip kafasını üç dört kere yere vurmak.

:oops:

10. Cevap: Çocukken yapılan saçma davranışlar

arkadaşlarımı ısırmak hariç hepisini yaptım..Hatta düşünüyorumda bundan çok daha fazlasını bile yaptım az çektirmedim anacığıma ..

11. Cevap: Çocukken yapılan saçma davranışlar

aaa ben şeyi unuttum :) Evcilik oynarken benim karım olan kişi yani o yaştaki kız arkadaşım :)
    birbirimizi seviyorduk ve karar vermiştik ikimizde aynı olalım diye. Kızın upuzun saçlarını benimki gibi kısacık kesmiştik :) sonra annesi bida yanıma göndermemişti. pencereden birbirimize bakıp dururduk hergün :(

12. Cevap: Çocukken yapılan saçma davranışlar

7 . Evde ne kadar tabak çanak tepsi ayakkabı varsa hepsini alıp koltuğun üstüne dizmek:f118:

13. Cevap: Çocukken yapılan saçma davranışlar

Şimdi bunu kızım yapıyor:f30:

14. Cevap: Çocukken yapılan saçma davranışlar

Allah yardımcın olsun ablacım :f30::f30:
    Bende cok yapardm :)