CM Punk Resimleri

'Spor Gündemi' forumunda Dark tarafından 5 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. CM Punk Smackdown

Genç olmasına ve WWE'de yalnızca 2.5 yıldır bulunmasına rağmen, bu federasyonda yıllardır bulunan birçok ismi geride bıraktı ve büyük başarılara imza attı; kariyerinde en kısa sürede Triple Crown yapma rekoru, World Heavyweight şampiyonluğu, Money in the Bank galibiyeti gibi önemli başarılar bulunuyor. Bunları yapan isim tahmin edebileceğiniz gibi CM Punk, şimdi Punk'ı biraz daha yakından tanıyalım.

Gerçek Adı: Phillip Jack Brooks
    Memleketi: Illinois, Chicago
    Doğum Tarihi: 26 Ekim 1978
    İlk Güreştiği Yıl: 1999
    Eğitmenleri: Ace Steel, Dave Taylor, Fit Finlay, William Regal
    Bitirici Hareketi: Go 2 Sleep

Önemli Başarıları ve Kazandığı Kemerler

WWE: World Heavyweight Champion (2), ECW Champion, World Tag Team Champion, Mr. Money in the Bank
    Ring of Honor: ROH World Champion, ROH World Tag Team Champion
    Ohio Valley Wrestling: OVW Heavyweight Champion, OVW TV Champion, OVW Southern Tag Team Champion
    forumdas.net
    CM Punk'ın Doğuşu

CM Punk da çoğu güreşçi gibi kariyerine arka bahçede güreşerek başladı. Erkek kardeşi ve birkaç arkadaşıyla beraber Lunatic Wrestling Federation'ı oluşturduktan sonra, Phil, federasyondaki güreşçilerden CM Venom ile Chick Magnets grubunu kurdu ve günümüzde de kullandığı CM Punk ismini bu şekilde aldı. Daha sonra bu federasyon gitgide büyüdü ve arkadaşlarının aksine Punk, güreşçi ciddiye aldığını göstererek profesyonel güreşçi olmaya karar verdi.

Güreşçi olabilmek için Steel Domain adındaki bir güreş okuluna kendini yazdırarak ilk adımını atmış oldu. Bu okulda Ace Steel, Danny Dominion ve Kevin Quinn gibi isimlerle çalıştı. Ayrıca CM Punk, bu okulda daha sonra Indy federasyonlarda Colt Cabana adı altında güreşen ama, WWE'de Scotty Goldman adıyla tanıdığımız Scott Colton ile tanıştı. Colton ve Punk okuldan sonra da birlikte çalışmaya devam ettiler. CM Punk, okuldan Colt Cabana ve Adam Pearce gibi daha sonra meşhur olacak isimlerle birlikte mezun oldu ve küçük federasyonlarda güreşmeye başladı.

Büyük bir kesim tarafından, CM Punk'ın asıl yükseldiği federasyon olarak IWA-MS federasyonu gösterilir. Punk, bu federasyonda Colt Cabana ve Chris Hero gibi isimlerle bugün bile hatırlanan çekişmeler yaşadı. Bu çekişmelerin ardından Punk; Cabana, AJ Styles, hatta Eddie Guerrero gibi isimleri yenerek yükseldi ve kemer kazanma başarısını gösterdi. Punk, Chris Hero ile girdiği çekişmede 55 dakika süren bir TLC maçı, 93 dakika süren bir maç ve 60 dakika sonunda beraberlikle sonuçlanan birkaç maça imza attı.

2. Cevap: CM Punk Resimleri

Gıcık adam.

3. Cevap: CM Punk Resimleri

en sonuncu resmi süperrr

4. Cevap: CM Punk Resimleri

Ben bu adamı hiç sevmiyorum.

5. Cevap: CM Punk Resimleri

Bence punk edge ozenio edge undertakerden money ın the bank le aldi hemen tus yapdı olmadı sora spear yapdı oldu punk da hamen tus yapdı sonra go 2 sleep yapdı yendi

6. Cevap: CM Punk Resimleri

Neyi anlattın ben ta anlamadım da :S