Çitlemek Nedir

'Bilgi Rehberi' forumunda HazaN tarafından 20 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. işte size ilginç bir soru çitlemek nedir? :f30: Herkes bi yorum yapabilir mi arkadaşlar konuya giren boş çıkmasın. Bakalım çitlemek neymiş. Herkesin sözlüğü olurda bizim olmaz mı şimdi soruya en güzel cevabı verene +rep :)

2. Cevap: Çitlemek Nedir

Benim bildiğim bir çitlemek var.:f196:Fakat sen yazma Blue dersen yazmam :f19:

3. Cevap: Çitlemek Nedir

:f30: :f30: olur mu bluem yaz yaz beni nalınisyanı ile karıştırma. Ben kızmam niye yazdın diye :)
    Hem bak ikinci bir anlamını daha öğreneceksin çünkü başka bir anlamı daha var :f196:

4. Cevap: Çitlemek Nedir

Tamam o zaman.Benim bildiğim ''çekirdek çitlemek''

5. Cevap: Çitlemek Nedir

Evet bakalım başka tahmini olan varmı
    Senin cevabında doğru ama ben akla gelmeyeni getirecek varmı onu merak ettim :f30:

6. Cevap: Çitlemek Nedir

Çekirdek ve kabuklu kuruyemiş çitlemek dışında bahçeyi çitle çevirmek olmasın HazaN'ım bu çitlemek :)

7. Cevap: Çitlemek Nedir

:f20: kopye çektin dimiiii :f84:
    bulurum ben bi uyuz soru daha :)

8. Cevap: Çitlemek Nedir

Valla kopye çekmedim :( Yoksa sen bana güvenmiyormusun:f20:

Birgün kooperatifte üyelerden birisini aramıştım çabuk borcunu yatır diye. Üye bana ekişteyim bitince gelirim demişti. Ben adamı ikinci bir ek iş yapıyor sanmıştım. Meğer adam tarlaya ürün ekmeye gitmiş. Ona ekiş deniyormuş :) Şimdi bluemin cevabına sen cıks diyince dedim buda mutlaka öyle birşey.Düşündüm taşındım maktıklı gelen cevabı yazdım.:f63: Ne yani olamaz mı. Hemen beni kopyeci ilan ettin :f9:

9. Cevap: Çitlemek Nedir

:) :) kıyamam ağlama Dileğim şaka yaptım yahu
    Evet haklısın sana güveniyorum :f40:

10. Cevap: Çitlemek Nedir

Çitlemek Nedir ?

Çitlemek kelimesinin aslı ÇİTİLEMEK tir.Zamanla '' İ '' ünlüsü düşmüş ve ÇİTLEMEK olmuştur. :D

Günaydın sabahın ilk sallama çayı benden olsun :))))))))

11. Cevap: Çitlemek Nedir

Öğretmenim son noktayı koymuş :)))