Çin Şekerleri

'Resimler' forumunda chemist tarafından 13 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Bunlar gerçekten şeker yav. Normal yetişkinler bile birbirinden zor ayırt edilirken siz birde şu ikizlerin halini bir düşünün.
    Birebir aynı olan bu ikizler çok tatlılar değil mi?

image001ks2. image005ic5. image009ok8.

2. gercekten de harika şekerler bunlar çok teşekkürler güzel şirin resimler için :f118:

3. çok şekerlerrrrrrrrrrrr

4. Bu şekerlerin hepsi aynı yada hepside ikizmi. :f106:

Bu arada itiraf edeyim yine ön yargıyla konuya atladım.:f196:Şeker yiyecez diye daldım konuya. Gerçi bu şekerlerde yenmeyecek gibi değil hani :f196:

5. Bayılıyorum ben bu çekik gözlülere.Gerçekten şeker gibiler.:f30::f30::f30:

6. Bu millet zaten birbirlerine çok benziyorlar ikiz çocuklar tamamen kopya gibi :f73:

7. chemist başlıgı çin şekerleri diye açmışın bende zannettim çinin şeker çeşitlerinin resimleri megerse çin çocuklarıymış neyse çocukların hepsi çok şeker paylaşım için teşekkürler

8. Bunlar ikiz değil 18 izzzz hepsi aynı sanki ayırt etmek için herbirine numara vermek lazım valla
    Chemist bu aralar çocuklarla uğraşır gördüm seni hayırdır :eek: uğraşacak kimseyi bulamadın galiba :f106:

9. Dili,dini,ırkı ne olursa olsun tüm çocuklar şeker gibi bayıldım ben bunlara..çok tatlılar:f63:

10. :f30::f30::f30: Olurmuu hiçççççç ben çocukları çok severimmmm.. Herzaman çoluk çocukla uğraşırım.. Ama bazıları çook alıngan oluyor.. :f196:

11. Hepsi birbirinden şekerler maşallaaaahhh..:f196:

12. Ayy Çok Tatlılarr
    Yerim Ben onları

13. Çok şekerler canlarım emegine saglık canım