Çiller nasıl geçer nasıl yok edilir nasıl kaybolur

'Kişisel Bakım' forumunda HazaN tarafından 11 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. bitkisel yollarla çillerden kurtulma

Yüzdeki çilleri gidermek için, 1 çay bardağı çiğ sütün içine 1 tane salatalığı doğrayıp koyun. 2 saat beklettikten sonra süzün. Salatalık tülbent ile sıkılarak özünün süte geçmesi sağlanmalıdır.

Elde ettiğiniz süt ile yüzünüze sık sık pamukla pansuman yapın. 20-25 dakika sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.Bu uygulamaya 10-15 gün devam ettiğinizde yüzünüzdeki çiller geçer.

Ayrıca Gül suyu ile sabah akşam cildinizi temizleyin.

2. Cevap: Çiller nasıl geçer nasıl yok edilir nasıl kaybolur

Küçükken bende çilliydiiimmm :) Şimdi de biraz var ama geçtiii :D

3. Cevap: Çiller nasıl geçer nasıl yok edilir nasıl kaybolur

ben b uygulamayı yapacağım fakat bu sütü her gün yenileyecek miyim ve bunu günde kaç kez yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim...

4. Cevap: Çiller nasıl geçer nasıl yok edilir nasıl kaybolur

bende bilmiyorum iste ben denedim ilk gun surdum ama ertesi gun sut eksimisti iste

5. Cevap: Çiller nasıl geçer nasıl yok edilir nasıl kaybolur

arkadaşlar beni yüzümde de vardı annem avondan mavi gibi bi krem aldı sürüyorum ve yavaş yavaş gidiyor şimdi görünmeyecek kadar az. krem yüzdeki lekeler içinmiş ama adını bilmiyorum sorun isterseniz

6. Cevap: Çiller nasıl geçer nasıl yok edilir nasıl kaybolur

bende çil var ama fazla değil .yinde araştırıyorum daha fazla olmasın diye

7. Cevap: Çiller nasıl geçer nasıl yok edilir nasıl kaybolur

bende küçüken başladı denze girdiğimde çillerim daha fazla oluyo bu yüzden araştırıyorum bu rormülü ünlü bie kişi bulmuş ünlü olduğu için bende deneyeceğim

8. Cevap: Çiller nasıl geçer nasıl yok edilir nasıl kaybolur

ya nasıl geçecek o çiller bi yardım edin ya az var ama ne bilim kafaama çok fazla takıyorum.

9. Cevap: Çiller nasıl geçer nasıl yok edilir nasıl kaybolur

ben de çok az çil var ama yinede araştırıyorum kızlar çili erkeeklerden hoşlanırmıbilmömeyom.

10. Arkadaslar ersağ ın güneş kremini öneririm bi kac ay icinde rengi acıldı cillerimin yaz kış kullanabileceğiniz bitkisel bir kremdir.