Çıkmayan Oje

'Kişisel Bakım' forumunda Blue tarafından 9 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. Çıkmayan oje,çıkmayan oje shellac,kalıcı oje,dayanıklı oje

Artık tırnaklarınız harika görünecek,oje sürdükten sonra yıpranma korkusu yaşamayacaksınız.En önemlisi tırnaklarınız cansız görünmeyecek:f40:

Dünyanın ilk Hybrid ojesi Shellac,UV3 Teknolojisi ile üretilmiş ve oje gibi rahat sürülen,kolay çıkan protez gibi dayanıklı olma özelliğe sahip.Shellac,ojenin rahatlığı ile protezlerin kalıcılığını bir araya getirdi.Shellac sektörde çığır açan,patent alma aşamasında UV3 teknolojisidir.Soyulmayan uzun süre dayanan gerçek bir yenilik.Kolay sürülebilir,kolay çıkabilir olarak tasarlandı.Shellac UV kür uygulamalıdır.Dolayısıyla kuruma süresi sıfırdır.Oje gibi ince ve esnektir.Böylece doğal görünmekle kalmaz aynı zamanda tırnak kırılmasına engel olur.Tam 14 gün boyunca olağanüstü mükemmel parlaklık sağlar.

2. Cevap: Çıkmayan Oje

hani nerde nerdeeee :) tam aradığım şey günlük olarak oje tazelemekten yorulmuştum valla bulaşık vs. ev işleri ile sürekli uçları siliniyo yiter artıkkk diyodum ben de :)

3. Cevap: Çıkmayan Oje

Güzel bir soru nerede?Sen İstanbul'da bulamazsan Ninca biz burada ölelim.:)Kuaför ve güzellik salonlarında uygulanıyor bu oje.Kendin evde uygulayamıyorsun.Asetonla değil.Özel bir ilaç ile çıkarıyorlar.Ve de onlar sürüyorlar ;)

4. Cevap: Çıkmayan Oje

kuaförüme bi sorayım o zaman =)) haber veririm ;)