Çiğdem Batur Kimdir Resimleri

'Hakkında bilgi' forumunda Aderito tarafından 18 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

 1. Ayşe Çiğdem Batur Kimdir kısaca

  Ayşe Çiğdem Batur 13 Temmuz 1982, Düzcede dünyaya geldi, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı, sunucu. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olan Çiğdem Batur, 2000 ve 2004 yılları arasında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi - Grup Mimus Tiyatro Topluluğunda oyunculuk yaparak sanat hayatına başladı. Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, diksiyon, spikerlik, sunuculuk eğitimi, Sanat Akademi - tiyatro ve oyunculuk eğitimi, Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, seslendirme eğitimleri aldı.

  2004 senesinde ART televizyonunda "Alışveriş Çantası" adlı bir programın sunuculuğunu yapan sanatçı, TRT'de çeşitli programlarda sunuculuk, oyunculuk, program ve yönetmen asistanlıkları görevlerinde bulundu. Bir kısa film deneyimi olan Batur, sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Sanatçı aynı zamanda seslendirme çalışmaları yapmaktadır.
  Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olan Çiğdem Batur, 2000 ve 2004 yılları arasında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi - Grup Mimus Tiyatro Topluluğunda oyunculuk yaparak sanat hayatına başladı. Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, diksiyon, spikerlik, sunuculuk eğitimi, Sanat Akademi - tiyatro ve oyunculuk eğitimi, Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, seslendirme eğitimleri aldı.  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]
   
Yükleniyor...
- Çiğdem Batur Kimdir Forum Tarih
Çiğdem Batur Kimdir Fotoğrafları Biyografi 18 Aralık 2012
Çiğdem Batur Kimdir, Çiğdem Batur Resimleri Biyografi 18 Mayıs 2012
Çiğdem Bezci Kimdir Hakkında Bilgi Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Çiğdem Resmi, Çiğdem Resimleri Resimler 27 Mayıs 2012