Çiçek üzerine yazılan notlar güzel sözler

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 13 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Çiçek üzerine yazılan notlar güzel kısa sözler

Sen benim gözlerimde saf bir gerçek, Yüreğime bahar getiren bir çiçeksin. Sen bedenimdeki yumuşak kudret, Gönül bahçemde uçuşan bir kelebeksin..

Hafif hafif çiseleyen yağmurda kalırsan; Saçlarını okşayan her tanede BENİ HATIRLA !

Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım ,Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy.ben hep oradayım!!

Kimbilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim,Kimbilir hangi ellerden son suyumu içeceğim,
    Belki göremeden öleceğim fakat yinede seni'EBEDiYEN SEVECEĞiM'

Sahiller dalgayı nasıl beklerse,Gökyüzü mehtabı nasıl özlerse,Kuru topraklar suya nasıl hasretse,Sende benim hasretimsin...

Ne dil yeter seni anlatmaya,Ne göz kıyar sana bakmaya,Ne ellerim dayanır sana dokunmaya,Ne kollarım uzanır seni sarmaya Hiç ömür yeter mi?Bir sen daha bulmaya bitanesi...

Bir nasihat: Kendine dikkat et.Bir rica: Sakın değisme!Bir Dilek : Beni unutma.Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum.Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında,Suyun damlasında, selin coşkusundaKimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma......

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin

Sen güllere özenme güller sana özensin.Üzme tatli canini sen güllerdende güzelsin.Sevgi kadar özgür Özgürlük kadar özelsin.Bir gülsen dünyalara bedelsin.

Bir umut vardır hiç tükenmeyecek,bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır,bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.