Çiçek üzerine yazılan komik yazılar

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 16 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Çiçek üzerine yazılan komik kısa yazılar

Çiçek üzerine yazılacak komik sözler derledik side çiçek üzerine yazacak komik sözler ve kısa mesajlar arıyorsanız aşağıdaki sözleri mutlaka bir gözden geçirin.

cicek-üzerine-yazilacak-komik-sözler-.

Evde ayakkabıyla gezen yabancılar, tam çıkarken bir şey unutup, tekrar eve girerken ayakkabıları çıkarmayıp halıda emekleme keyfini bilemez.

Arkadaşlarımın telefonumu kurcalamasından nefret ediyorum.. belki özel bişey yok? belki mesaj kutusu bomboş? bakıcaksınız utanıcam sonra.

Ne kadar fizikçi, felsefeci, bilim insanı gelirse gelsin, funda arar'ın Bana ben olalı sana seninim sarkı sözünü çözemez

Çay benden tatlı olmasın diye çayı şekersiz içtiğim doğrudur.

Trabzon'da adamın teki 127 yaşında ilk defa hastalanmış. İnsan biraz kendine dikkat eder.

Yurtta kalan 2 arkadaştan biri dışarı çıkınca diğeri ona ' bana yurtdışından çikolata getir ehe mehe ' diye espri yapıyor mudur ?

Lütfen sevgililerinizi sokağa atmayın sonra facebook'a gelip kendilerini şair zannediyorlar

Korktuğum gecelerden yorganı üstüme iyice çekerim. Çünkü katil gelecek ve 'Olamaz üzerinde yorgan var hiçbir şey yapamam'' diyip gidicek.

İngiliz olsaydık eski sevgilimizden O diye bahsederken, "he/she" demek yerine "it" deme şakasını %93 yapardık gibime geliyor.

Biri bana gül verse oturur reçel yaparım o derece unuttum bu işleri.